ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3)
* Kainos tikrinamos kas 30 min. arba dažniau. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų.
  • author
    Beata Tiškevič

Produkto specifikacijos:

author Beata Tiškevič
Pirko: knyguklubas.lt
Rasa | 2019-10-15
"Vyvenimas" - tai, visų pirma,mano nuomone,labai drąsi autorės gyvenimiška "išpažintis" ,nevengiant visų aštrių kampų ,kompleksų ,meilės peripetijų aprašymo...Knygoje galime kartu sekti autorės brandą ,augimą,pergyvenimą šiek tiek mazochistinių santykių ,nemeilę sau,ir ,galiausiai virtimą save pilnai priimančia asmenybe,moterimi,kuri drąsiai meta iššūkį visoms savo baimėms,įveikia jas.Labai įdomi knyga ,pilna polėkio ,meilės gyvenimui,žmonėms.
Pirko: knyguklubas.lt
Birute | 2019-09-20
Labai žmogiška knyga. Daug kas taip gyvena, jaučiasi kaip Beata, bet nevisi drįsta prisipažinti, kad gyvenimas ne vien rožėmis klotas.
Pirko: knyguklubas.lt
A. | 2019-08-25
Labai reikalinga ir įkvepianti knyga. Tiek daug bendro su autore... išskyrus profesinę sėkmę :) Šito dar man trūksta :) Gal vis iš naujo perskaitant 168, 349 ir 355 puslapius, rasiu jėgų ir tam... Tu tokia stipri, Beata. Kai padarai savo best, Visata padarys the rest :)
Pirko: knyguklubas.lt
Kristina | 2020-02-05
Nauji metai, nauji iššūkiai, tačiau man labai sunkiai sekėsi pradėti naują 2020 metų knygų skaitymo iššūkį sau. O ši knyga!... "Suvalgiau" labai greit, ir taip įkvėpiau save toliau griebti knygas viena po kitos... Ir ne tik griebti knygas, bet ir savo gyvenimą į savo rankas. :) Turbūt ją reikėtų vis karts nuo karto paskaityti iš naujo, kad vėl naujai sparnai pakiltų. Knyga puiki, visiškai paprastai nepaprasta knyga apie autorės gyvenimą, klaidas, depresiją, nesėkmes, sėkmes, iš vaikystės besivejančius demonus ir kasdienybę, kurią mes patys turime išmokti susikurti, atrasti, pamilti. Tai knyga nuo žmogaus žmogui, ypač stipriai paliečianti panašios kartos žmones, gimusius jau žengiant į laisvą Lietuvą, bet vis dar vaikomus sovietinio konservatyvumo šmėklų. Tai knyga tam, kas nori išsilaisvinti, tapti pačiu savimi, pamilti, priimti save su visomis ydomis. Lengvas rašymo stilius, skaitosi labai gerai ir greitai, kupina citatų, kurias tikrai norisi išsirašyti, lašelis poezinių/lyrinių minčių kasdienėje kalboje - skaitai, ir, rodos, kalba tau ir dėl tavęs.. Paskaitykit, kartais tereikia tik paprastos, šiltos knygos, kad nepaprastai paliestų visą sielą. :) Ne itin suprantu didžiulę kritiką šiai knygai. Tai atvira, kažkuriuo metu savyje paklydusio žmogaus istorija. Argi mes ne visi kažkuriuo gyvenimo metu tokie esame?

Prekės įvertinimas

Min. simbolių: 100, įvedėte: 0

Produktas kainų neturi