JUODASIS PENKTADIENIS 2024

Rask visas nuolaidas - Palygink

BLACK FRIDAY 2024

Rask visas nuolaidas. Palygink!

Iki Juodojo penktadienio liko:

Black friday 2024 pasiūlys dar daugiau nuolaidų nei įprastai

Black Friday išpardavimai yra puikiai žinomi visame pasaulyje. O pastaraisiais metais juodieji penktadieniai sulaukia itin daug dėmesio ir iš Lietuvos pirkėjų. Artėjant šiai datai, kuri šiemet bus lapkričio 29 d., verta žinoti, kokių pasiūlymų galima tikėtis ir iš anksto pamąstyti, kaip kuo geriau išnaudoti pardavėjų siūlomas nuolaidas. Juk Black friday 2024, kaip ir kasmet, yra puiki proga ne tik pradėti pirkti kalėdines dovanas, bet ir atsinaujinti.

Black Friday 2024 istorija ir kilmė

Juodas penktadienis arba Black friday į Lietuvą atkeliavo iš Jungtinių Amerikos Valstijų. Būtent čia yra labai seniai susiformavusios juodųjų išpardavimų tradicijos. Čia Black friday 2024 metais bus rengiamas jau maždaug septyniasdešimtą kartą. Nes istorija pasakoja, kad pirmasis juodas išpardavimas JAV galėjo įvykti būtent prieš 70 metų. Pasakojama, kad tradicijos ėmė formuotis tada, kai po Padėkos dienos darbuotojai masiškai pasiimdavo laisvą penktadienį, o tuo pasinaudoję pardavėjai ilgainiui ėmė siūlyti pirkėjams nuolaidas būtent tada.

Black friday 2024 bus kiek kitoks nei tais laikais, tačiau jo pavadinimas kilo iš istorijos. Pasakojama, kad būtent juoda spalva buhalterinėse knygose tuo metu pardavėjai fiksuodavo uždirbtą pelną, iš ko ir kilo pavadinimas juodas penktadienis. Juk buhalterinės knygos tokių išpardavimų metu būdavo išmargintos juodo rašalo užrašais.

Per visus šiuos metus Black Friday tapo labai svarbia amerikiečių gyvenimo dalimi. Čia šie išpardavimai ir nuolaidos itin laukiami ir sulaukia didžiulio pirkėjų dėmesio. Turbūt visi yra matę reportažus iš JAV, kai vyksta didieji išpardavimai. Gyventojai tiesiog medžioja nuolaidas ir apsipirkimai tiesiog apima šalį: eilės susidaro ne tik prie parduotuvių, bet ir keliuose. Amerikiečiai mintinai žino, kada buna Black friday ir kada skelbiamas Black friday date, todėl dėl kai kurių prekių netgi mielai keliauja laukti eilėse per naktį, nakvodami prie parduotuvių durų.

When is Black friday – kada vyksta juodieji išpardavimai?

JAV nekyla klausimų, kada vyks Black friday 2024 išpardavimas, tad amerikiečiai vieni kitų tikrai neklausinėja „when is black friday“, nes visi žino, kada tai nutiks. Jau daug metų Amerikoje Black friday pasiūlymai skelbiami po Padėkos dienos. Tuomet pardavėjai klientams pasiūlo didžiulius masinius išpardavimus, kurių metu įvairias prekes galima įsigyti gerokai pigiau. Kas gali atsilaikyti, kai Black friday nuolaidos yra tiesiog milžiniškos?

Kai vyksta juodasis penktadienis arba kaip angliakalbiai pasakytų when is black friday, tuomet daugybė amerikiečių, užplūdę parduotuves tiesiog šluoja lentynas. JAV pardavėjai šio penktadienio metu sulaukia milžiniško pirkėjų antplūdžio. Tai yra todėl, kad Black friday pasiūlymai yra viliojantys ir pirkėjams leidžia prekes įsigyti pačiomis geriausiomis kainomis metuose.

Black friday 2024 Lietuva: kada laukti nuolaidų?

Black friday 2024 artėja ir tikrai pasieks Lietuvą. Mūsų šalyje pirkėjai dažnai klausinėja, kada vyks juodasis penktadienis (when is black friday), tad praleisti jo tikrai nepavyks. Nors mes nešvenčiame Padėkos dienos, tačiau Black friday Lietuvoje jau yra gana gerai žinoma data. Įprastai Black friday date mūsų šalyje yra ketvirtasis lapkričio mėnesio penktadienis. 2024 metais tai bus lapkričio 29 d. Būtent tada pardavėjai paskelbs, kad vyksta Black friday 2024, o pirkėjai galės stebėtis, kokios patrauklios yra Black friday nuolaidos.

Pardavėjai Lietuvoje pirkėjams įvairiai praneša apie vykstančias Black friday akcijas. Tai gali būti arba milžiniškos nuolaidos prekėms, kurios pritaikomos be jokių papildomų sąlygų, arba gali būti pristatomi specialūs Black friday pasiūlymai. Pavyzdžiui, vykstant juodojo penktadienio išpardavimams elektroninės prekybos vietose, labai dažnai pardavėjai paskelbia kodą, kuris leidžia pritaikyti Black friday deals kainas.

Tačiau verta nepamiršti, kad pas kai kuriuos pardavėjus Black friday nuolaidos galioja ne tik vieną dieną, kai skelbiamas juodas penktadienis, bet ir ilgiau. Pavyzdžiui, kartais Black friday nusikelia ir į juodus savaitgalius ar net ištisą juodą savaitę. Tad jeigu planuojate sutaupyti apsipirkdami būtent juodomis kainomis, būkite budrūs.

Kokius išpardavimus pasiūlys Black Friday 2024?

Jau aišku, kad Black friday date šiemet yra lapkričio 29 d., tad nebereikia klausinėti, kada būna Black friday. Tai visuomet yra lapkričio ketvirtasis penktadienis, o tai puiki žinia lietuviams, nes būtent šis laikas dar vadinamas kalėdinių dovanų pirkimo pradžia. Tad juodas penktadienis gali būti puiki proga sutaupyti ruošiantis šventėms.

Taip pat Black friday pasiūlymai gali padėti atsinaujinti namus ir buitį ir išleisti brangiems pirkiniams daug mažesnes pinigų sumas. Planuojate dalyvauti Black friday 2024, tačiau vis dar svarstote, kokie bus geriausi pasiūlymai? Labai patogu per šiuos išpardavimus pasirūpinti pirkiniais, kuriuos perkate įprastai ir sutaupyti. Štai prekės, kurias tikrai verta įsigyti per Black friday Lietuva pasiūlymus.

Patarimai sėkmingam ir apgalvotam apsipirkimui per Black friday 2024

Pamačius, kad milžiniškos Black friday nuolaidos taikomos kone visoms prekėms, gali net susisukti galva. Todėl labai svarbu, kad apsipirkimas būtų ne spontaniškas, o apgalvotas, tik tuomet iš tiesų sutaupysite ir liksite patenkinti savo pirkiniais. Laikykitės kelių taisyklių juodojo penktadienio metu.