PRANEŠTI 2.42 €
Tikrinta prieš 39 min.
2 - 6 d.d. Apmokėjimo būdai (6)
PRANEŠTI 4.60 €
Tikrinta prieš 21 min.
Apmokėjimo būdai (7)
NEBEGALIOJANTYS PASIŪLYMAI
Pardavėjai šiuo metu neturintys šios prekės
* Kainos tikrinamos kas 30 min. arba dažniau. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų.
  • Garantija
    24
  • Laido ilgis
    1.8
  • Prekės ženklas
    Qoltec
  • Prekės tipas
    Kabeliai ir laidai
  • 1-a kabelio jungtis
    IEC C14
  • 2-a kabelio jungtis
    IEC C13
Spalva
  • 1a.lt: Juoda

Produkto specifikacijos:

Garantija 24
Laido ilgis 1.8
Prekės ženklas Qoltec
Prekės tipas Kabeliai ir laidai
1-a kabelio jungtis IEC C14
2-a kabelio jungtis IEC C13
   

Prekės įvertinimas

Min. simbolių: 100, įvedėte: 0

DABAR POPULIARIAUSIA

Kabeliai, laidai, adapteriai

3.99 € Gembird Adapter HDMI-A to VGA Black 12 parduotuvių Peržiūrėti »
1.79 € Gembird USB-C to Audio Socket 3.5mm CCA-UC3.5F-01-W 3 parduotuvės Peržiūrėti »
6.75 € LogiLink Adapter USB to 3.5mm 8 parduotuvės Peržiūrėti »
4.99 € Gembird Adapter USB / HDMI Black 9 parduotuvės Peržiūrėti »
6.58 € Gembird Cable HDMI / VGA / 3.5mm Black 1.8m 9 parduotuvės Peržiūrėti »

PANAŠI KAINA 2 - 2 €

Kabeliai, laidai, adapteriai

2 € Gembird Cable USB Male to USB Female Black 1.8m 3 parduotuvės Peržiūrėti »
2 € Clicktronic 70303 High Speed HDMI™ cable with Ethernet, 2 m Clicktronic 6 parduotuvės Peržiūrėti »
2 € ACC USB 2.0 A-A Cable 1.8m4016032283188 2 parduotuvės Peržiūrėti »
2 € Esperanza Cable USB to USB-micro White 1.5m 1 parduotuvė Peržiūrėti »

POPULIARIAUSIA QOLTEC

Kabeliai, laidai, adapteriai

11.99 € Qoltec Power Adapter for Samsung Monitor 30W 14V 2.1A 5 parduotuvės Peržiūrėti »
1.99 € Qoltec SC/APC to SC/UPC Optic Singlemode Cable Yellow 3m 4 parduotuvės Peržiūrėti »
12.99 € Qoltec Power Adapter for Samsung 42W 3A 14V 51773 5 parduotuvės Peržiūrėti »
1.85 € Qoltec SC/APC to SC/UPC Optic Singlemode Cable Yellow 2m 4 parduotuvės Peržiūrėti »
8.49 € Qoltec Adapter HDMI-micro to VGA + 3.5mm Audio Black 0.2m 6 parduotuvės Peržiūrėti »
Didžiausios Qoltec kabelių, laidų, adapterių nuolaidos »