»Pasirinkite gamintoją

Huawei
Samsung
Apple
Sony
MYPHONE
LG
Xiaomi
HTC
Asus
Nokia
Rodyti visus »
Filtrai
Filtrai

Kaina (€)

-
 1. 50 - 100 € (1)
 2. 100 - 150 € (8)
 3. 150 - 200 € (5)
 4. 200 - 300 € (4)

Gamintojai

 1. Huawei
 2. Samsung
 3. Apple
 4. Sony
 5. MYPHONE
 6. LG
 7. Xiaomi
 8. HTC
 9. Asus
 10. Nokia
 11. ULEFONE
 12. Prestigio
 13. Meizu
 14. ALCATEL
 15. BLACKVIEW
 16. Motorola
 17. JUST5
 18. ZTE
 19. Allview
 20. Lenovo
 21. Doogee
 22. Blackberry
 23. Google
 24. UMI
 25. NOUS
 26. Kruger & Matz
 27. eSTAR
 28. Pelitt
 29. Energy Sistem
 30. Denver
 31. CAT
 32. ELARI
 33. Doro
 34. TP-LINK
 35. OnePlus
 36. Wiko
 37. MAXCOM
 38. Oukitel
 39. Lexand
 40. Lechpol Zbigniew Leszek
 41. Philips
 42. Acer
 43. Overmax
 44. KITI
 45. GETNORD
 46. POSH
 47. Kazam
 48. Onda
 49. Cubot

Lenovo Mobilieji telefonai

Rasta: 18

Lenovo mobilieji telefonai – patrauklus kainos ir kokybės santykis

 

Jei reiktų apibūdinti kinų kompaniją Lenovo, vieno žodžio neužtektų: anksčiau pastaroji buvo žinoma kaip populiari kompiuterių gamintoja, o šiandien užima svarbią vietą ir mobiliųjų telefonų rinkoje. 2014 metais Lenovo perėmė nuosavybės teises į Motorolą padalinį, taip įgydama ne tik palankesnes sąlygas įrenginių gamybos plėtrai, bet ir pasaulyje puikiai pažįstamą prekinį vardą. Šiandien pagal prekybos apimtį mobiliaisiais telefonais šią firmą lenkia Apple ir Samsung gaminiai, tuo tarpu reitinguojant Kinijoje pagamintus telefonus, Lenovo „ZUK Z2“ tapo dešimtuko lyderiu. Lenovo mobilieji telefonai vertinami dėl itin palankaus kainos bei kokybės santykio.

 

Rinkoje prieinami Lenovo mobilieji telefonai skirstomi į atskiras klases: pastarųjų charakteristiką palyginę su savo turimais lūkesčiais, lengvai išsirinksite tinkamiausią variantą.

 

A serijos telefonai, lyginant šių kainą su panašiais modeliais, stebina procesoriaus galingumu, ekrano dizainu ir kokybe, įvairų funkcijų gausa. Šie Lenovo mobilieji telefonai skirti jauniems vartotojams, pasižymintiems aukštais poreikiais, tačiau turintiems ribotą biudžetą.

 

Procesoriaus galingumas, ekrano bei kameros kokybė paverčia šios serijos telefonus vienu geidžiamiausių Lenovo gaminių. Lenovo „Vibe Shot“ Kamera turi net 16 megapikselių, o 5 colių įstrižainės Full HD ekrane peržiūrimų nuotraukų, vaizdo įrašų ar žaidimų kokybė išlieka nepriekaištinga nepriklausomai nuo apšvietimo. Šios serijos telefonai turi pačius galingiausius procesorius bei, kaip ir kiti modeliai, palaiko Android operacinę sistemą, užtikrinančią galimybę be trikdžių naudotis populiariausiomis programėlėmis.

Šios serijos Lenovo mobilieji telefonai pasižymi dizaino elegancijos bei procesoriaus galios derme. Plonas, iš pažiūros trapus Lenovo gaminys dėl didelės ekrano raiškos, aukštos garso atkūrimo kokybės bei ilgai veikiančios baterijos puikiai tinka filmų, muzikos ar žaidimų mėgėjams.

 

Pagrindinis šios serijos Lenovo mobiliųjų telefonų privalumas – talpi baterija,  suteikianti galimybę naudoti įrenginį tiek darbo reikalais, tiek pramogoms ir nesibaiminti, jog įrenginys išsikraus. P serijos telefonai taip pat turi galingą procesorių bei IPS ekraną (platus žiūrėjimo kampas, aukštą spalvų atkūrimo kokybė), leidžiantį maksimaliai išnaudoti telefono galimybes.

 

Lenovo išmaniųjų telefonų serija, siūlanti klientui 2in1 variantą – telefonas ir planšetė viename. Didelis 7 colių FULL HD ekranas, aukštos kokybės inovatyvi kamera, gera garso atkūrimo kokybė bei galingas procesorius skirtas maksimaliam visų prieinamų funkcijų išnaudojimui, o plonas, vientisas aliuminio lydinio korpusas patenkins net didžiausio esteto poreikius.

 

 

Lenovo mobilieji telefonai skirti asmenims, kurie aklai nesivaiko garsių prekinių ženklų ir, prieš atverdami piniginę, išanalizuoja konkretaus gaminio techninius parametrus. Lenovo mobilieji telefonai šiandien yra bene vienas patraukliausių variantų kainos ir kokybės atžvilgiu.