»Pasirinkite gamintoją

Huawei
Samsung
Apple
Sony
MYPHONE
LG
HTC
Xiaomi
Nokia
Meizu
Rodyti visus »
Filtrai
Filtrai

Kaina (€)

-
 1. 50 - 100 € (2)
 2. 100 - 150 € (7)
 3. 150 - 200 € (13)
 4. 200 - 300 € (4)
 5. 300 - 400 € (1)

Gamintojai

 1. Huawei
 2. Samsung
 3. Apple
 4. Sony
 5. MYPHONE
 6. LG
 7. HTC
 8. Xiaomi
 9. Nokia
 10. Meizu
 11. Asus
 12. Prestigio
 13. Motorola
 14. ALCATEL
 15. Lenovo
 16. Doogee
 17. ZTE
 18. JUST5
 19. Allview
 20. BLACKVIEW
 21. Blackberry
 22. ULEFONE
 23. TP-LINK
 24. Kruger & Matz
 25. Doro
 26. Google
 27. Wiko
 28. NOUS
 29. MAXCOM
 30. OnePlus
 31. eSTAR
 32. Denver
 33. CAT
 34. Nubia
 35. Energy Sistem
 36. ELARI
 37. Lexand
 38. Pelitt
 39. Beafon
 40. POSH
 41. Lechpol Zbigniew Leszek
 42. Acer
 43. Sony Ericsson
 44. KITI
 45. BLUBOO
 46. UMI
 47. GoClever
 48. Olympia
 49. Elephone
 50. Philips

Lenovo Mobilieji telefonai

Rasta: 27

Lenovo mobilieji telefonai – patrauklus kainos ir kokybės santykis

 

Jei reiktų apibūdinti kinų kompaniją Lenovo, vieno žodžio neužtektų: anksčiau pastaroji buvo žinoma kaip populiari kompiuterių gamintoja, o šiandien užima svarbią vietą ir mobiliųjų telefonų rinkoje. 2014 metais Lenovo perėmė nuosavybės teises į Motorolą padalinį, taip įgydama ne tik palankesnes sąlygas įrenginių gamybos plėtrai, bet ir pasaulyje puikiai pažįstamą prekinį vardą. Šiandien pagal prekybos apimtį mobiliaisiais telefonais šią firmą lenkia Apple ir Samsung gaminiai, tuo tarpu reitinguojant Kinijoje pagamintus telefonus, Lenovo „ZUK Z2“ tapo dešimtuko lyderiu. Lenovo mobilieji telefonai vertinami dėl itin palankaus kainos bei kokybės santykio.

 

Rinkoje prieinami Lenovo mobilieji telefonai skirstomi į atskiras klases: pastarųjų charakteristiką palyginę su savo turimais lūkesčiais, lengvai išsirinksite tinkamiausią variantą.

 

A serijos telefonai, lyginant šių kainą su panašiais modeliais, stebina procesoriaus galingumu, ekrano dizainu ir kokybe, įvairų funkcijų gausa. Šie Lenovo mobilieji telefonai skirti jauniems vartotojams, pasižymintiems aukštais poreikiais, tačiau turintiems ribotą biudžetą.

 

Procesoriaus galingumas, ekrano bei kameros kokybė paverčia šios serijos telefonus vienu geidžiamiausių Lenovo gaminių. Lenovo „Vibe Shot“ Kamera turi net 16 megapikselių, o 5 colių įstrižainės Full HD ekrane peržiūrimų nuotraukų, vaizdo įrašų ar žaidimų kokybė išlieka nepriekaištinga nepriklausomai nuo apšvietimo. Šios serijos telefonai turi pačius galingiausius procesorius bei, kaip ir kiti modeliai, palaiko Android operacinę sistemą, užtikrinančią galimybę be trikdžių naudotis populiariausiomis programėlėmis.

Šios serijos Lenovo mobilieji telefonai pasižymi dizaino elegancijos bei procesoriaus galios derme. Plonas, iš pažiūros trapus Lenovo gaminys dėl didelės ekrano raiškos, aukštos garso atkūrimo kokybės bei ilgai veikiančios baterijos puikiai tinka filmų, muzikos ar žaidimų mėgėjams.

 

Pagrindinis šios serijos Lenovo mobiliųjų telefonų privalumas – talpi baterija,  suteikianti galimybę naudoti įrenginį tiek darbo reikalais, tiek pramogoms ir nesibaiminti, jog įrenginys išsikraus. P serijos telefonai taip pat turi galingą procesorių bei IPS ekraną (platus žiūrėjimo kampas, aukštą spalvų atkūrimo kokybė), leidžiantį maksimaliai išnaudoti telefono galimybes.

 

Lenovo išmaniųjų telefonų serija, siūlanti klientui 2in1 variantą – telefonas ir planšetė viename. Didelis 7 colių FULL HD ekranas, aukštos kokybės inovatyvi kamera, gera garso atkūrimo kokybė bei galingas procesorius skirtas maksimaliam visų prieinamų funkcijų išnaudojimui, o plonas, vientisas aliuminio lydinio korpusas patenkins net didžiausio esteto poreikius.

 

 

Lenovo mobilieji telefonai skirti asmenims, kurie aklai nesivaiko garsių prekinių ženklų ir, prieš atverdami piniginę, išanalizuoja konkretaus gaminio techninius parametrus. Lenovo mobilieji telefonai šiandien yra bene vienas patraukliausių variantų kainos ir kokybės atžvilgiu.