»Pasirinkite gamintoją

Huawei
Samsung
Apple
Sony
MYPHONE
Xiaomi
Nokia
LG
Prestigio
HTC
Rodyti visus »

»Pasirinkite modelį

K6 Vibe C2 Vibe K5 Plus
Filtrai
Filtrai

Kaina (€)

-
 1. 50 - 100 € (1)
 2. 100 - 150 € (5)
 3. 150 - 200 € (4)
 4. 200 - 300 € (5)

Gamintojai

 1. Huawei
 2. Samsung
 3. Apple
 4. Sony
 5. MYPHONE
 6. Xiaomi
 7. Nokia
 8. LG
 9. Prestigio
 10. HTC
 11. Asus
 12. ULEFONE
 13. Meizu
 14. BLACKVIEW
 15. ALCATEL
 16. ZTE
 17. JUST5
 18. Motorola
 19. Allview
 20. Lenovo
 21. NOUS
 22. UMI
 23. Doogee
 24. Blackberry
 25. Google
 26. Pelitt
 27. eSTAR
 28. Kruger & Matz
 29. MAXCOM
 30. Energy Sistem
 31. CAT
 32. ELARI
 33. TP-LINK
 34. Denver
 35. OnePlus
 36. Cubot
 37. Wiko
 38. Lexand
 39. GETNORD
 40. Oukitel
 41. Lechpol Zbigniew Leszek
 42. Philips
 43. Acer
 44. POSH
 45. Kazam

  Modelis:

 1. K6
 2. Vibe C2
 3. Vibe K5 Plus

Ekrano įstrižainė

Kamera

Talpa

Spalva

RAM

Baterija

Sim

Lenovo Mobilieji telefonai

Rasta: 15

»Dienos pasiūlymai

Lenovo mobilieji telefonai – patrauklus kainos ir kokybės santykis

 

Jei reiktų apibūdinti kinų kompaniją Lenovo, vieno žodžio neužtektų: anksčiau pastaroji buvo žinoma kaip populiari kompiuterių gamintoja, o šiandien užima svarbią vietą ir mobiliųjų telefonų rinkoje. 2014 metais Lenovo perėmė nuosavybės teises į Motorolą padalinį, taip įgydama ne tik palankesnes sąlygas įrenginių gamybos plėtrai, bet ir pasaulyje puikiai pažįstamą prekinį vardą. Šiandien pagal prekybos apimtį mobiliaisiais telefonais šią firmą lenkia Apple ir Samsung gaminiai, tuo tarpu reitinguojant Kinijoje pagamintus telefonus, Lenovo „ZUK Z2“ tapo dešimtuko lyderiu. Lenovo mobilieji telefonai vertinami dėl itin palankaus kainos bei kokybės santykio.

 

Rinkoje prieinami Lenovo mobilieji telefonai skirstomi į atskiras klases: pastarųjų charakteristiką palyginę su savo turimais lūkesčiais, lengvai išsirinksite tinkamiausią variantą.

 

A serijos telefonai, lyginant šių kainą su panašiais modeliais, stebina procesoriaus galingumu, ekrano dizainu ir kokybe, įvairų funkcijų gausa. Šie Lenovo mobilieji telefonai skirti jauniems vartotojams, pasižymintiems aukštais poreikiais, tačiau turintiems ribotą biudžetą.

 

Procesoriaus galingumas, ekrano bei kameros kokybė paverčia šios serijos telefonus vienu geidžiamiausių Lenovo gaminių. Lenovo „Vibe Shot“ Kamera turi net 16 megapikselių, o 5 colių įstrižainės Full HD ekrane peržiūrimų nuotraukų, vaizdo įrašų ar žaidimų kokybė išlieka nepriekaištinga nepriklausomai nuo apšvietimo. Šios serijos telefonai turi pačius galingiausius procesorius bei, kaip ir kiti modeliai, palaiko Android operacinę sistemą, užtikrinančią galimybę be trikdžių naudotis populiariausiomis programėlėmis.

Šios serijos Lenovo mobilieji telefonai pasižymi dizaino elegancijos bei procesoriaus galios derme. Plonas, iš pažiūros trapus Lenovo gaminys dėl didelės ekrano raiškos, aukštos garso atkūrimo kokybės bei ilgai veikiančios baterijos puikiai tinka filmų, muzikos ar žaidimų mėgėjams.

 

Pagrindinis šios serijos Lenovo mobiliųjų telefonų privalumas – talpi baterija,  suteikianti galimybę naudoti įrenginį tiek darbo reikalais, tiek pramogoms ir nesibaiminti, jog įrenginys išsikraus. P serijos telefonai taip pat turi galingą procesorių bei IPS ekraną (platus žiūrėjimo kampas, aukštą spalvų atkūrimo kokybė), leidžiantį maksimaliai išnaudoti telefono galimybes.

 

Lenovo išmaniųjų telefonų serija, siūlanti klientui 2in1 variantą – telefonas ir planšetė viename. Didelis 7 colių FULL HD ekranas, aukštos kokybės inovatyvi kamera, gera garso atkūrimo kokybė bei galingas procesorius skirtas maksimaliam visų prieinamų funkcijų išnaudojimui, o plonas, vientisas aliuminio lydinio korpusas patenkins net didžiausio esteto poreikius.

 

 

Lenovo mobilieji telefonai skirti asmenims, kurie aklai nesivaiko garsių prekinių ženklų ir, prieš atverdami piniginę, išanalizuoja konkretaus gaminio techninius parametrus. Lenovo mobilieji telefonai šiandien yra bene vienas patraukliausių variantų kainos ir kokybės atžvilgiu.