Parašyk atsiliepimą bet kokiai prekei ir laimėk
NEŠIOJAMĄ KOLONĖLĘ JBL FLIP 4!

Prizą įsteigė

JBL Flip 4 nešiojama Bluetooth kolonėlė

suteiks Jums neįtikėtinai aukštą stereo garso kokybę! Kainos nuo: 84.99 € iki 139.00 €

Sužinok daugiau apie prizą »
KAIP LAIMĖTI
1
Kainos.lt portale rask prekę, kurią pirkai ir jau išbandei
2
Parašyk savo atsiliepimą apie šią prekę
3
Sulauk 2019 05 03 dienos is sužinok, ar laimėjai prizą

Laimėtojas bus paskelbtas Kainos.lt „Facebook“ puslapyje

Konkurso sąlygos »

Konkurse jau dalyvauja:

Edgaras | 2019-04-26
Vienas ryškiausių playstation exclusivų, kuris tikrai turi užsitarnavęs savo vardą. šis bandymas buvo tikrai stiprus ir žaidimo kūrėjai tikrai pasistengė, kad pasijaustum lyg už tikro lenktyninio bolido vairo.
Online galbūt kažkiek monotoniškas, o rankų sistema "sulūžusi", tačiau tai tik kelios smulkmenos.
Žaidimo fizika pakankamai tikroviška ir galima vairuoti tiek su pulteliu, tiek su vairu. Patiks tiek suaugusiems tiek vaikams.
Edgaras | 2019-04-26
Įdomiausias žaidimas kokį tik esu žaidęs, o žmona visą jį pražiūrėjusi šone kaip filmą. Turbūt toks apibūdinimas jam tiktų labiausiai, nes ištikrujų žaisdamas jautiesi kaip kontroliuodamas filmo personažą. Laisvės žaidime nėra daug ir galima būtų sakyti, kad tai linijinis žaidimas, kur turi tam tikrą pasirinkimą. Tačiau be visa to, istorija, kurią pateikia žiaidimo kurėjai ir dialogai - 10/10 balų.
Edgaras | 2019-04-26
Labai įdomus ir įtraukiantis žaidimas. Ypač patiks tiem, kurie žaidė GTA serijos žaidimus.

Žaidimo pasaulis labai didelis ir yra galimybė nuveikti daug įvairių įdomių dalykų, nuo parduotuvių apiplėšimų, žvejybos, medžiojimo iki pasivažinėjimo traukinių ar KKK klano sunaikinimo.

Trūkumų: nėra
Edgaras | 2019-04-26
Naudojuosi šia pele darbe kas dieną, prieš tai turėjau logitech mx518.
Privalumai: bevielė, geras ryšys, nestringa, labai ergonomiška ir patogi, papildomi atgal/priekį mygtukai labai patogūs, ratukas atsifiksuoja ir galima "įsukti"
Trūkumai: vis dar reikia kišti į USB lizdą, kad suporuoti su kompiuteriu.
Edgaras | 2019-04-26
Mes pasirinkome baltą. Brangokas, tačiau puikiai savo funkciją atliekantis virdulys.
Labai lengva priežiūra, nors kartais dėl metalinio dizaino baisu subraižyti.
Laidas kompatiškai susivynioja po apačia, kaip ir daugumos virdulių, pakankamai ilgas jei norite statyti kur nors kitur.
Edgaras | 2019-04-26
Norėjome pirkti electrolux šaldytuvą, bet buvo pasiūlytas šis. Esame patenkinti, tačiau vienintelis trūkumas tai, kad šaldo tikrai per daug. Nustatėme 7 laipsnius, o jausmas ištraukus maistą, kad buvo praktiškai prie 1-2 laipsnių šilumos.
Garsinė funkcija palikus šaldytuvą nors kiek atvirą labai patogi.
Pakankamai talpus ir turi daug skyrių/lentynų.
Kameroje labai patogu "easy slide" lentynėlės.
Edgaras | 2019-04-26
Puikus kainos kokybės derinys, labai gerai atvaizduoja spalvas. Vaizdas ryškus, neišsiliejęs net leidžiant 1080p turinį.
Trūkumai: mažokai junkčių, kolonėlės kaip ir visų televizorių.
Edgaras | 2019-04-26
Skalbia gerai, tačiau ganėtinai garsiai. Garso lygis tikrai pasiekia nemažą triukšmą, kas gyvenant bute gali pradėti erzinti kaimynus. Programų skaičius didelis, ypač patogi refresh funkcija marškiniams ar lengviems drabužiams.
Edgaras | 2019-04-26
Kiekvieno namuose turi būti indaplovė, o ši tikrai puikiai atlieka savo darbą. Suvartoja mažai vandens, indai visada nepriekaištingai švarūs. Labai patogu džiovinimo funkcija bei uždelsto paleidimo.
Edgaras | 2019-04-26
Labai gera kaitlentė. Prieš tai naudojome paprastą, nusipirkus šią tikrai labai džiaugiamės - tobulas kainos kokybės santykis. Labai greitai užverda vandenį, suvartoja salyginai mažai energijos.
Edgaras | 2019-04-26
Prieš tai naudojau tik windows, nusipirkus mac pasaulis pasikeitė tiesiogine ta žodžio prasme. Pamiršau ką reiškia shutdown ir restart funkcijos, nes tą užtenka padaryti kartą per pusę metų, o kompiuteris visiškai nesulėtėja.
Privalumai: spartumas, baterija
Trūkumai: ekranas, nes išėjo geresni
Edgaras | 2019-04-26
Puikus laikrodis atliekantis tiek laikrodžio, tiek išmaniojo funkcijas. Nuostabus ekranas matomas net prie didelės saulės, nestringa, besisukantis ratukas labai didelis privalumas.
Edgaras | 2019-04-26
Pirkau žmonai, kuri tikrai patenkinta šituo įrenginiu. Nedrįsčiau pavadinti jo lower end iPhone vien dėl to, kad nenusileidžia praktiškai niekuom XS serijai, kuri ir vos ne kelis kart brangesnė.
Edgaras | 2019-04-26
Labai puikios, komfortabilios ausinės. pranaudojau daugiau nei 4 metus ir atlaikė visa tai be jokių didelių sunkumų. Nuostabi garso kokybė, tinka tiek muzikai, tiek filmams, tiek žaidimams.
Edgaras | 2019-04-26
Puikus kainos kokybės santykis, turint omenyje, kad modelis nors ir senas, tačiau aplenkia nemažą dalį android flagmanų savo spartumu.
Trūkumai: kameros kokybė truputėlį senstelėjusi.
Edgaras | 2019-04-26
Puikios ausinės muzikai, tačiau truputėlį prasta kokybė pokalbių metu (klausytojui).
Privalumai: muzikai nuostabu, baterija laiko ilgai
Trūkumai: pokalbių kokybe klausančiajam.
Edgaras | 2019-04-26
Prieš tai 5 metus naudojau apple iPhone, nusipirkau šį telefoną ir visiškai nesigailiu tokiu sprendimu. Puikus įrenginys, kuris neatsilieka nuo naujausių technologijų.
Daina | 2019-04-25
Skaitau šią knygą jau antrą kartą ir vis labiau žaviuosi unikaliu autorės gebėjimu perduoti reikiamą žinią. Pritariu, kad tai ne eilinio mentaliteto asmenybė. Aprašomi dalykai yra labai sudėtingi ir kiekvienas knygoje randa, patiria kiek įstengia, kiek yra pasiruošęs. Man labai įdomu, labai vertinga ir tikra. Labai laukiu kitų autorės knygų, skaičiau keletą jos trumpų pasakojimų- šie irgi sužavėjo. Linkiu sėkmės kūryboje.
Petras | 2019-04-25
Riedis Ninebot by Segway miniPro 320 pilnai pakrautas pravažiuoja tik 15 km., vietoj deklaruotu 30km. pagal dokumentus.
edgaras | 2019-04-23
puiki pelė tiek žaidimams tiek darbui. Labai rekomenduoju patogi rankoje ir neslysta yra 2 programuojami mygtukai kurie tikrai praverčia. Galima užprogramuoti švieseles ant pelės.