ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2)
* Kainos tikrinamos kas 30 min. arba dažniau. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų.
  • author
    Edvardas Žičkus

Produkto specifikacijos:

author Edvardas Žičkus
Pirko: knyguklubas.lt
Aušra | 2017-09-12
Iš knygos pradžioje nelabai ko ir tikėjausi, bet bendrai paėmus visai nebloga knyga, parodanti jog dėl visko reikia kovoti, tikėti savimi, ir siekti užsibrėžto tikslo.
Pirko: knyguklubas.lt
Renata | 2017-05-11
Dvejopas jausmas apėmė perskaičius knygą: iš vienos pusės gal ir norėčiau apsilankyti Tulčinos klinikoje, atlikti testą ir sužinoti kokių maisto produktų mano organizmas netoleruoja, o iš kitos pusės knyga ne apie žmogų, o apie mašiną darančią pinigus, tą blogąja prasme. Ką už kiek pirko, kiek skolinosi, kiek pavyko užsidirbti ir pan. Tas demonstruojamas veržlumas tikrai ne sveikatinimosi srity, o pinigų darymo srity. Toks vaizdas kad parašyta knyga savireklamai, dar kitų klientų pritraukimui. Tas ir atbaido apsilankyti Tulčinos kabinete, nes būsiu skenuojama kaip ir kokiu būdu kuo daugiau išpešt iš manęs pinigų. Ši knyga alsavo vienintele mintim- kur ir kaip čia daugiau pinigų užsidirbti. Moterims karjeristėms turėtų patikti. Ir man asmeniškai trukdė skaityti Edvardo Žičkaus rašymo stilius, toks kartais užknisantis.
Pirko: knyguklubas.lt
Aušra | 2017-04-23
Tai atviras ir nuosirdus gyd. J.Tulcinos pasakojimas apie jai tekusius gyvenimo isbandymus,apie didziuli rizta iveikiant visus sunkumus.Knyga patiko,rekomenduoju

Prekės įvertinimas

Min. simbolių: 100, įvedėte: 0

Produktas kainų neturi