10.33 PRANEŠTI
Tikrinta prieš 1 val.
Digitus Optic Cable LC / SC 3m
Apmokėjimo būdai - Elektroninė bankininkystė
- Grynaisiais / mokėjimo kortele pristatymo metu
- Grynaisiais / mokėjimo kortele parduotuvėje
- Mokėjimo kortele internetu
- Banko pavedimu
- Išsimokėtinai
- MoQ
Apmokėjimo būdai
Peržiūrėti »
10.33 PRANEŠTI
Tikrinta prieš 18 min.
Digitus Optic Cable LC / SC 3m
Apmokėjimo būdai - Elektroninė bankininkystė
- Grynaisiais / mokėjimo kortele pristatymo metu
- Grynaisiais / mokėjimo kortele parduotuvėje
- Mokėjimo kortele internetu
- Banko pavedimu
- Išsimokėtinai
- MoQ
Apmokėjimo būdai
Peržiūrėti »
Nebegaliojantys pasiūlymai (1) Slėpti
9.99
Tikrinta prieš 1 val.
Assmann Electronic DIGITUS LWL patchcable LC/SC 50/125 3m multimode duplex halogenfree with protocoll OM3
Išparduota
  • Garantija
    24
  • Spalva
    Mėlyna
  • Laido ilgis
    3
  • Prekės ženklas
    Digitus
  • Prekės tipas
    Tinklo kabeliai, laidai
  • Papildoma informacija
    Saugus apvalkalas be halogenų – LSZH. Pluošto tipa

Produkto specifikacijos:

Garantija 24
Spalva Mėlyna
Laido ilgis 3
Prekės ženklas Digitus
Prekės tipas Tinklo kabeliai, laidai
Papildoma informacija Saugus apvalkalas be halogenų – LSZH. Pluošto tipa
   

Prekės įvertinimas

Min. simbolių: 100, įvedėte: 0

DABAR POPULIARIAUSIA

Kabeliai, laidai, adapteriai

5.42 € Sbox HDMI-HDMI 2.0 M/M 5M 4K HDMI-205 4 parduotuvės Peržiūrėti »
5.59 € Goobay Series 2.1 8K HDMI to HDMI, 1.5 m 3 parduotuvės Peržiūrėti »
2.49 € Savio Adapter Bluetooth 2.0 1.2 USB Black 3 parduotuvės Peržiūrėti »
1.82 € Gembird USB 2.0 To Type-C Adapter 2 parduotuvės Peržiūrėti »
5.21 € Logilink AU0011 SATA To USB Adapter 6 parduotuvės Peržiūrėti »

PANAŠI KAINA 9 - 12 €

Kabeliai, laidai, adapteriai

9.93 € Sbox HDMI-HDMI 2.0 M/M 10M 4K HDMI-2010 2 parduotuvės Peržiūrėti »
11.71 € Delock Cable Displayport 1.2 to Displayport 1.2 1m 8 parduotuvės Peržiūrėti »
9.99 € Lanberg USB Type-C To HDMI Adapter 6 parduotuvės Peržiūrėti »
11.21 € iTec Adapter USB to RJ45 5 parduotuvės Peržiūrėti »
9.32 € InLine 4K UHD Copper Wire Cable HDMI To HDMI 2m White 2 parduotuvės Peržiūrėti »

POPULIARIAUSIA DIGITUS

Kabeliai, laidai, adapteriai

16.2 € ASSMANN Cable DisplayPort / DVI-D / HDMI / Mini DisplayPort 5 parduotuvės Peržiūrėti »
14.49 € Digitus Adapter HDMI A / 3.5mm / VGA 4 parduotuvės Peržiūrėti »
6.99 € Digitus Adapter USB 2.0 Black 6 parduotuvės Peržiūrėti »
13.12 € Digitus Digital-Analog Audio Converter 4 parduotuvės Peržiūrėti »
5.14 € Digitus LC / SC Fiber Optic Patch Cord 2m 4 parduotuvės Peržiūrėti »
Didžiausios Digitus kabelių, laidų, adapterių nuolaidos »