Skalbimo mašinos

Rasta: 989

Filtrai
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
 1. Rodyti visus »
Aukštis
 1. Rodyti daugiau »
Plotis
 1. Rodyti daugiau »
Gylis
 1. Rodyti daugiau »
Būgno talpa
 1. Rodyti daugiau »
Triukšmo lygis gręžiant
 1. Rodyti daugiau »
Energijos efektyvumas
 1. Rodyti daugiau »
Džiovyklės funkcija

Kokie yra pigiausi Skalbimo mašinos?

 1. Electrolux EW6S306S
 2. LG F2J5NY4W
 3. Candy Frame for washing machines and dryers WSK1101/1 STD FM - 32.02€
 4. Camry CR8054
 5. Mesko MS 8053

Kokie yra populiariausi Skalbimo mašinos gamintojai?

 1. Electrolux
 2. Whirlpool
 3. AEG
 4. Bosch
 5. Beko

Kaip išsirinkti skalbimo mašiną?

Pastatoma skalbimo mašina

Skalbimo mašinų tipai

Įmontuojamos. Šio tipo skalbimo mašinos turi plokščią fasadinę pusę, todėl jos patogiai integruojamos į spinteles su durelėmis ir taip išlaikomas patalpos interjero vientisumas. Įmontuojamos skalbyklės dėl savo specifikos ir papildomų barjerų garsui veikia tyliau. Jos pajungimas, pakeitimas nauju įrenginiu ir integravimas gali būti kiek sudėtingesnis, todėl rekomenduojama, kad tuo pasirūpintų specialistas.

Įkraunamos iš priekio. Šis modelis populiaresnis, nes jame telpa daugiau skalbinių. Tokia skalbimo mašina stabilesnė, ją patogu pastatyti patalpoje, pavyzdžiui, kampe, o viršutinę jos dalį galima panaudoti kaip lentyną ar uždėti džiovyklę.

Įkraunamos iš viršaus. Šio tipo mašinos mažesnės, neužima daug vietos, bet reikia palikti laisvą jos viršų, kad būtų patogu išimti ir sudėti skalbinius.

Skalbimo mašinos - džiovyklės. Šį sprendimą renkasi tie žmonės, kurie nori sutaupyti namų erdvės, bet kartu ir naudotis dviejų įrenginių funkcionalumu ir išvengti rūbų džiaustymo. Kai kuriems modeliams nereikia išorinio vėdinimo sistemos, todėl jie puikiai tinka gyvenantiems daugiabučiuose. Šiuo įrenginiu lengva naudotis, nes jis siūlo platų temperatūros ir skalbimo ciklų pasirinkimą.

Skalbimo būgno talpa

Nurodytas skalbinių svoris – tai optimalus drabužių kiekis, kurį skalbimo mašina išskalbia efektyviai, nenaudodama papildomai vandens ar elektros. Specialistai pataria į skalbimo mašiną dėti 0,5 kilogramo mažesnį kiekį nei nurodytas maksimalus leistinas, tokiu atveju būsite užtikrinti, kad mašina neviršija savo galimybių ribos. Visada nurodomas sausų rūbų svoris, todėl atsiradusi papildoma apkrova jiems sušlapus jau būna įskaičiuota į gamyklinius parametrus. Skirtingi modeliai talpina nuo 3,5 iki 14 kilogramų skalbinių. Kokio dydžio būgnas reikalingas jūsų poreikiams? Skaičiuojama, kad 1–2 žmonėms užtenka 5 kg talpos mašinos. 3–4 asmenų šeimai rekomenduojama rinktis 6–8 kg, o didesnei šeimai – apie 9 ir daugiau kilogramų talpinančią skalbyklę.

Energijos efektyvumas

Nuo 2010 metų Europos Sąjungoje galioja teisės aktai, kurie įpareigoja buitinės technikos gamintojus ES šalyse pardavinėti tik A ir aukštesnės energijos efektyvumo klasės skalbimo mašinas. Modeliams, kurie pasiekia geresnius, nei nurodyta taisyklėse, rezultatus, suteikiamos A+, A++, A+++ klasės. Šis rodiklis skaičiuojamas pagal metinį energijos suvartojimo kiekį. Jis susideda iš suvartotos elektros energijos išjungus įrenginį, budėjimo režimu ir skalbimo ciklų metu. Skirtumas tarp A ir A+++ klasės skalbimo mašinų elektros suvartojimo gali skirtis iki 50 %, todėl, jei skalbiate dažnai, vertėtų rinktis kiek įmanoma aukštesnės klasės įrenginį.

Skalbimo ir gręžimo klasė

Skalbimo ir gręžimo klasė buvo susijusi su skalbimo mašinos kokybe. Kuo aukštesnė klasė, tuo mašina efektyviau šalina dėmes ir tausoja audinius. Šiuo metu šis rodiklis yra praradęs savo svarbą, nes rinkoje parduodamos tik A ir aukštesnės klasės modeliai, kurie užtikrina, kad skalbimo ir gręžimo klasė būtų A ir aukštesnė.

Gręžimo greitis

Gręžimo greitį lemia būgno apsukų skaičius per minutę. Šis rodiklis svyruoja nuo 800 iki 1 800 aps. / min. Tai nereiškia, kad mašina dirbs visą skalbimo ciklą tokiu greičiu, tai maksimalus greitis, kurį įrenginys pasiekia paskutinio skalbinių gręžimo metu. Kuo apsukų skaičius didesnis, tuo sausesnius drabužius išimsite iš mašinos. Tačiau jautriems audiniams skirtos skalbimo programos neleis nustatyti aukštų apsukų skaičiaus, kad apsaugotų medžiagą.

Pagrindinės programos ir funkcijos

 • Pusinės įkrovos funkcija. Ji naudinga, kai norite išplauti vieną ar kelis mėgstamus rūbus neužpildę viso mašinos būgno. Jos metu sunaudojama mažiau vandens ir elektros.
 • Greito plovimo funkcija. Ši funkcija tinka, jei norite greitai išskalbti ir atšviežinti nelabai purvinus rūbus.
 • Atidėto plovimo funkcija. Ji leidžia iš anksto planuoti ir nukelti plovimo pradžią į jums patogų laiką.
 • Mirkymo, dėmių šalinimo ir intensyvaus skalbimo programos. Visos jos skirtos labai nešvariems skalbiniams ir sunkiai pašalinamoms dėmėms skalbti.
 • Režimas, neleidžiantis skalbiniams susiglamžyti. Naudojant šią funkciją svarbu, kad rūbai iš mašinos būtų ištraukiami iškart pasibaigus skalbimui.
 • Papildomo skalavimo funkcija. Dažniausiai ja naudojasi alergiški žmonės ir mažus vaikus auginančios šeimos, kuriems ypač svarbu, kad skalbiniuose neliktų skalbimo priemonių dalelių.
 • Plovimo rankomis programa. Tai ypač švelni programa, skirta rūbams, kurių priežiūros etiketėse nurodyta „plauti tik rankomis“.

Papildomos funkcijos

 • Apsauga nuo vandens išsiliejimo. Šią funkciją turi dauguma skalbimo mašinų, įvykus gedimui automatiškai sustabdomas vandens tiekimas į prietaisą.
 • Garų programa. Ji greitai, paprastai ir efektyviai atnaujina drabužius, pašalina prakaito ir aplinkos kvapus. Taip pat panaikina didžiąją dalį žmogaus odą dirginančių alergenų.
 • Automatinis skalbimo priemonių dozavimas. Ši funkcija padeda parinkti optimalų skalbimo priemonės kiekį ir išvengti jos pertekliaus, kuris gali sukelti odos niežulį, sudirgimą, palikti dėmių ant rūbų.
 • „Ecobubble“ technologija. Tai putas sukuriantis burbulų generatorius, kuris užtikrina, kad skalbimo mašina skalbia ypač efektyviai. Ši technologija švelniai skalbia tiek atsparius, tiek jautrius audinius, todėl rūbai nesusigadina.
 • „Direct Spray“, „Oko mix“ technologijos. Šios funkcijos užtikrina, kad vanduo, susimaišęs su skalbimo priemone, tolygiai pasiskirstys ant visų skalbinių, todėl ant rūbų nelieka baliklio ar skalbimo priemonių dėmių.
 • Invertinis variklis. Tai naujos kartos variklis, kuris neturi grafito šepetėlių. Jis ne tik veikia ypač tyliai, bet ir yra ilgaamžis.