Televizoriai

Rasta: 4621

Filtrai
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
 1. Rodyti visus »
Įstrižainė
 1. Rodyti daugiau »
Raiška
Smart TV
Energijos efektyvumas
 1. Rodyti daugiau »
Ekrano forma

Kokie yra pigiausi Televizoriai?

 1. TV Set Accessory|LG|Radio Frequence|Black|WTP3 - 15.97€
 2. Televizorius Pilot RTV Sony RMF-TX200E (149312911) - Atgauk 20% - 50.99€
 3. Nvox Televizorius led 5cali usb sd dvb-t/t2 h265 hevc mpeg-4/2 12v 230v - Atgauk 20% - 65.99€
 4. Televizorius LED 10cali USB SD HDMI AV-in PVR DVB-T/T2 MPEG-4/2 12V 230V... (NVOX DVB10T) - Atgauk 20% - 90.99€
 5. Televizoriaus laikiklis LG SQ-G2ST65 - 99€

Kokie yra populiariausi Televizoriai gamintojai?

 1. LG
 2. Samsung
 3. Philips
 4. TCL
 5. Hisense

Kaip išsirinkti geriausią televizorių?

Televizorius – daugelio namų centras, šeimos pramoga ir ilgametis draugas viename. Todėl naujo televizoriaus pasirinkimas yra svarbus žingsnis, kuriam turite skirti pakankamai laiko. Šiame straipsnyje pasidalinsime pagrindiniais patarimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį ieškant geriausiai jūsų poreikius atitinkančio televizoriaus. Mes pateiksime svarbiausią informaciją aiškiai, paprastai ir be mistikos.  

Santrauka

Jei skaitymui galite skirti vos kelias minutes, dalinamės 5 pagrindiniais punktais, kurie padės priimti geriausią sprendimą.

 1. Jeigu planuojate žiūrėti „Netflix“ filmus ar aukštos kokybės video įrašus rinkitės 4K (Ultra HD) ir įsitikinkite, kad pasirinktas modelis turi HDR. Tai patys svarbiausi televizoriaus vaizdo parametrai.
 2. Kuo didesnis, tuo geriau. Niekas niekada nėra pasakęs, kad svajoja apie mažą televizorių. Didelė įstrižainė ir 4K technologija sukurs nepamirštamą žiūrėjimo patirtį.
 3. Nepermokėkite už HDMI kabelį. Rinkitės aukso vidurį – ne patį brangiausią ir ne patį pigiausią variantą. Pats brangiausias kabelis tikrai nerodys daug kokybiškiau už pigesnį.
 4. Investuokite į garsą. Ekrano vaizdas tik dalis malonios patirties. Antroji dalis – garsas. Į televizorių įmontuotos kolonėlės nėra geriausia, ką galite gauti, todėl apsvarstykite galimybę įsigyti papildomą garso įrangą. Šiuo metu itin populiarios garso sistemos „soundbar“.
 5. Televizorių pirkite iš patikimų pardavėjų. Nesigundykite pigesniais pasiūlymais skelbimų portaluose. Įsigiję televizorių iš patikimų tiekėjų, jūs gausite garantiją, remonto servisą ir kitą reikiamą pagalbą.

6 ŽINGSNIAI LINK IDEALAUS TELEVIZORIAUS PASIRINKIMO

1 žingsnis: Geresnės savybės kainuoja daugiau

Per pastaruosius 5 metus televizorių kainos tendencingai mažėja, todėl šiandien galite įsigyti 42 colių įstrižainės 4K raiškos išmanųjį televizorių su visais įmanomais madingais atributais už gana prieinamą kainą. Išleidę šiek tiek daugiau, į namus parsivešite tokį patį 65 ar 75 colių modelį. Brangesni modeliai turės ryškesnę juodą spalvą, geresnį kontrastą ir platesnį atkuriamų spalvų spektrą. Šie parametrai svarbūs, jei prie ekrano planuojate praleisti daugiau laiko ir jums svarbi vaizdo kokybė.

2 žingsnis: Pasirinkite ekrano dydį

Anksčiau televizorių dydis priklausė nuo svetainėje esančios sofos dydžio. Šiandieniniame pasaulyje tai visiškai nesvarbu. Daugelis naujausių TV vertintojų pritars, kad norint pilnai patirti 4K raišką, būtina vaizdą stebėti per kiek įmanomą didesnį ekraną. Televizorių gamintojai ne tik investuoja į rodomo vaizdo kokybę, bet ir į įrenginių dizainą. Nauji modeliai yra ploni, elegantiški, lengvai įsilieja į bet kokio dydžio erdvę, todėl neverta sukti galvos dėl per mažo kambario.

3 žingsnis: Pasirinkite OLED ar LED

Nors OLED pasirinkimas brangesnis, bet kol kas tai geriausia vaizdo technologija rinkoje. OLED vienareikšmiškai laimi vaizdo kokybės konkursą, tačiau geras 4K LED TV taip pat gali sukurti neįtikėtiną žiūrėjimo patirtį. Ši technologija pigesnė, todėl dalį sutaupytų pinigų galėsite skirti kokybiškai garso kolonėlei ar net visai garso sistemai. Toks derinys padės sukurti kino teatro pojūtį jūsų namuose.

4 žingsnis: Pasirinkite rezoliuciją

Užbėgant už akių – jei planuojate žiūrėti „Netflix“ filmus ar aukštos kokybės vaizdo, rinkitės 4K rezoliuciją. Šiuo atveju, pikselių kiekis laimi, o 4K turi 6 milijonais pikselių daugiau nei įprastas HD. Svarbu prisiminti, kad 4K ir Ultra HD yra tas pats, abu nurodo pikselių ekrane skaičių. Didesnis jų skaičius užtikrina ryškesnį, geresnį ir gyvesnį vaizdą ekrane. Jei dažniausiai žiūrite didžiųjų televizijų siūlomą turinį, jūsų poreikį pilnai patenkins FULL HD rezoliucija.

Šiek tiek istorijos – seniau televizorių raiška buvo labai prasta. Tuomet buvo sukurtas HDTV, kuris padidino pikselių skaičių nuo 307 200 iki 1 milijono (720P). Vėliau šis skaičius augo iki 2 milijonų (1080P) ir tai buvo laikoma raiškos aukso viduriu. Bet prieš 5 metus buvo sukurta 4K technologija, kuri pikselių skaičių padidino iki 8 milijonų. Tada visi suprato, kaip iš tiesų atrodo tobulai atkuriamas vaizdas. Naujas 4k televizorius geriau atkurs net senąjį HD turinį, kurio pikselių skaičius nuo 1080P bus automatiškai padidintas iki 8 milijonų. Taip pat žiūrėdami Blu-ray filmus 4K formatu, patirsite iš koto verčiantį įspūdį, kuris nenusileis kino teatro sukuriamai vaizdo patirčiai. Yra tik dvi priežastys rinktis 1080P TV. Pirmoji – kaina, nes šie televizoriai pigūs ir jie puikiai tinka virtuvėse ar svečių miegamuosiuose. Antroji – HD rezoliucija ant mažos įstrižainės (32 colių) ekrano atrodo kokybiškai.

Rinkdamiesi 4K raišką įsitikinkite, kad ji suderinta su HDR (angl. „High Dynamic Range“). Didelis dinaminis diapazonas reiškia spalvas, kontrastą ir ryškumą. Junginys 4K HDR televizoriaus vaizde atkuria platesnį spalvų spektrą, sustiprina šviesumą ir sukuria švelnesnį perėjimą nuo tamsiausios juodos iki ryškiausios baltos spalvos. Su HDR vaizdas tampa gilesniu, artimesnis realybei. Vis daugiau transliavimo paslaugas teikiančių platformų („Netflix“, „Hulu“, „iTunes“, „HBO Go“) kuria turinį specialiai pritaikytą 4K HDR, todėl norėdami maksimaliai mėgautis naujos kartos vaizdu, turėsite pasirūpinti HDR laidu.

5 žingsnis: Rinkitės išmanųjį TV

Išmanieji televizoriai šiomis dienomis tampa vis labiau populiarūs. Jei naudojatės tokiomis platformomis, kaip „Netflix“ ar „Youtube“, galite pamiršti kabelinės televizijos tiekėjų kontaktus. Dar vienas pliusas – išmaniuosiuose TV galite žiūrėti bet kokį norimą turinį, tarp jų ir savo buitinius vaizdo įrašus ar nuotraukas, darytas telefonu.

6 žingsnis: Neįsimylėkite valdymo pultelio

Nepirkite televizoriaus dėl to, kad jums patiko jo nuotolinio valdymo pultelis. Jį visada galėsite atnaujinti bet kuriuo metu ir daugelis ekspertų pastebi, kad trečiųjų šalių siūlomi valdymo pultai neretai būna geresni už siūlomus kartu su TV. Taip pat verta pasvarstyti apie galimybę įsigyti vieną universalų pultelį, kuriuo galėtumėte valdyti kelis įrenginius vienu metu. Tai ne tik išmanus, bet ir labai patogus sprendimas!