»Pasirinkite gamintoją

Liebherr
Snaigė
Whirlpool
Electrolux
Bosch
Beko
Samsung
Atlant
Candy
Indesit
Rodyti visus »
Filtrai
Filtrai

Kaina (€)

-
 1. Iki 200 € (107)
 2. 200 - 250 € (101)
 3. 250 - 300 € (180)
 4. 300 - 400 € (311)
 5. 400 - 500 € (189)
 6. 500 - 700 € (254)
 7. 700 - 1,000 € (235)
 8. Nuo 1,000 € (249)

Gamintojai

 1. Liebherr
 2. Snaigė
 3. Whirlpool
 4. Electrolux
 5. Bosch
 6. Beko
 7. Rodyti visus »

Plotis

 1. Rodyti visus »

Ilgis

 1. Rodyti visus »

Aukštis

 1. Rodyti visus »

Energijos efektyvumas

Korpuso spalva

Kameros talpa

 1. Rodyti visus »

Bendra talpa

 1. Rodyti visus »

Garso lygis

 1. Rodyti visus »

Atitirpinimo funkcija

Šaldytuvai

Rasta: 1615

»Dienos pasiūlymai

Šiuolaikiniai šaldytuvai – daugiau nei buities prekė

Šaldytuvas – vienas būtiniausių buitinės technikos prietaisų, iki šiol neturintis analogų ir alternatyvų. Tai ir viena dažniausiai perkamų prekių tiek interneto, tiek ir fizinėse parduotuvėse. Ketinant įsigyti šaldytuvą, reikia susipažinti su naujausiomis jų gamybos tendencijomis ir nuspręsti, kokios technologijos konkrečiu atveju reikalingos.

·         „No Frost“ sistema – tai priverstinis šaldymas šaldytuvo skyriuje arba ir visame šaldytuve, įskaitant ir šaldiklį. Į šaldytuvo kameras pučiamas šaltas oras, mažinantis drėgmės lygį, todėl ant šaldytuvo sienelių nesusidaro šerkšnas. Taip pat sistema neleidžia susidaryti ledo kristalams, todėl maisto produktai ilgiau negenda. „No Frost“ sistemos tipų yra net keletas: įprastoji; „Full No Frost“, neleidžianti atsirasti šerkšnui ir ledui tiek šaldytuve, tiek šaldiklyje; „Low Frost“ reguliuoja drėgmės lygį, kad šerkšnas bei ledas formuotųsi lėčiau, o šaldytuvas greičiau atitirptų.

·         Automatinio atitirpinimo funkcija naudinga tuo, kad šaldytuvas atitirpsta savaime, o ant galinės sienelės susikaupęs vandens perteklius nuteka į specialią talpą.

·         Valdymo mechanizmai. Šaldytuvai valdomi elektroniniu ir mechaniniu būdais. Mechaninis būdas – kai temperatūra šaldytuve keičiama jo viduje sumontuota termostato rankenėle. Termostatų būna 1-3. Elektroniniu būdu valdomi šaldytuvai turi specialų valdymo skydelį, dažniausiai jutiklinį. Naujausi modeliai turi ekraną, kuris informuoja apie palaikomą šaldytuve temperatūrą, drėgmės santykį ir kt.

·         Triukšmo lygis. Ant kiekvieno šaldytuvo modelio nurodyta, kokio stiprumo garso bangas jis skleidžia. Geriausias parametras – 36 dB.

·         Energinis efektyvumas. Energinį šaldytuvo efektyvumą apibūdina specialus žymėjimas raidėmis A-G, kur A reiškia maksimaliai elektros energiją tausojantį prietaisą, o G – tausojantį prastai. Dažniausiai Lietuvos parduotuvėse galima įsigyti A, A+ arba A++ klasės šaldytuvų. Taupiausių šaldytuvų kaina įprastai didesnė, tačiau investicijos greitai atsiperka.

·         Tipas. Rinkoje galima rasti dviejų tipų šaldytuvų – pastatomų ir įmontuojamų. Rinktis reikėtų priklausomai nuo turimų ar ketinamų įsigyti virtuvės baldų, norų. Įmontuojami šaldytuvai yra mažesni pagal savo talpą, nors erdvėje jie užima daugiau vietos dėl to, kad reikia palikti erdvės orui cirkuliuoti.

·         Dydis. Šaldytuvų įprasti matmenys: aukštis – nuo 85 iki 200 cm, plotis – nuo 49 iki 90 cm. Dėl šių variacijų mini šaldytuvą paprasta rasti ir itin mažai virtuvei.

·         Talpa. Šaldytuvo talpą reikia rinktis priklausomai nuo virtuvės dydžio, šeimos narių skaičiaus ir jų mitybos įpročių. Standartinio dydžio šaldytuvas – 240 l talpos. Dėmesį verta atkreipti ir į šaldiklio talpą – kuo daugiau šaldyto maisto ketinama laikyti, tuo didesnis turėtų būti šaldiklis, arba rekomenduojama įsigyti atskirus šaldytuvą ir šaldiklį. Ir atvirkščiai – galima pirkti šaldytuvą be šaldiklio.

·        Nestandartiniai šaldytuvai. Dar viena pasirinkimo alternatyva – tai dvipusiai, arba kitaip – dviduriai šaldytuvai. Tokio tipo šaldytuvo talpa – apie 300 l, šaldiklio – iki 200 l. Bendras šaldytuvo plotis – 89–120 cm.

Šiuolaikiniuose šaldytuvuose galima aptikti galybę funkcijų – apsaugą nuo vaikų, greito šaldymo bei užšaldymo režimą ir kt. Funkcionalius šaldytuvus pigiau įsigysite tik internetu.