3 Moteriški kvepalai Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas 120ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 34.13 € nuo 0.28 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Tualetinis vanduo Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas, 120 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 47.9 € 38.90 € * 0.32 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 47.9 € Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Agua Fresca De Rosas EDT 120 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 41.17 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Adolfo Agua Fresca de Rosas Eau De Toilette 120 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 41.22 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Agua Fresca de Rosas Adolfo Dominguez EDP moterims, 120 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.34 € Galima mokėti atsiimant 44.50 € * 0.37 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.34 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Adolfo Dominguez Fresh Rose Water EDT Purškiklis 120 ml moterims Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 34.13 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Adolfo Dominguez Agua Fresca De Rosas tualetinis vanduo purškiamas 120ml Galima mokėti atsiimant 34.13 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Adolfo Dominguez Agua Fresca De Rosas EDT tualetinis vanduo unisex, 120 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 36.00 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Tualetinis vanduo Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas, 120 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 47.9 € 38.90 € * 0.32 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 47.9 € Tualetinis vanduo Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas, 120 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 47.9 € 38.90 € * 0.32 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 47.9 € Adolfo Dominguez Agua Fresca De Rosas EDT 120 ml | bt_fragla_124869 | 8410190620414 40.20 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas EDT kvepalai moterims, 120 ml 8-10 d.d. 40.49 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Tualetinis vanduo 120ml Galima mokėti atsiimant 41.00 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Adolfo Dominguez Adolfo Dominguez Agua Fresca De Rosas EDT 120 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 41.17 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Adolfo Agua Fresca de Rosas Eau De Toilette 120 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d 41.22 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d Adolfo Agua Fresca de Rosas Eau De Toilette 120 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 41.22 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas EDT kvepalai moterims - 120 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 41.99 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvapusis vanduo Agua Fresca de Rosas Adolfo Dominguez EDP moterims, 120 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.34 € Galima mokėti atsiimant 44.50 € * 0.37 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 49.34 € Galima mokėti atsiimant Adolfo Dominguez Rose Water Eau de Toilette (EDT) for Women 120 ml 50.06 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Perfume EDT 120ml 58.09 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas 120 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 67.21 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Adolfo Dominguez Ad Agua Fresca Rosas 120 Vpo Vpo 10 Body 24 gray Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas 77.00 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Adolfo Dominguez Fresh Rose Water EDT Purškiklis 120 ml moterims 39.85 € 0.33 €/ml. Išparduota Agua Fresca de Rosas EDT 40.55 € 0.34 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 22:59. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 120 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8410190093010, 8410190192607, 8410190612495, 8410190620414, 8410190636712 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 120 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8410190093010, 8410190192607, 8410190612495, 8410190620414, 8410190636712 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Adolfo Dominguez Iris Vainilla EDP rinkinys: 120 ml + 2 dalys nuo 52.61 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Adolfo Dominguez ADN Rosa Spicy EDP 100 ml nuo 47.80 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Adolfo Dominguez Agua Fresca Mango Palmarosa EDT 60 ml nuo 30.60 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Adolfo Dominguez Agua Fresca Mango Palmarosa EDT 100 ml nuo 37.90 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Adolfo Dominguez Fresia Solar EDP 60 ml nuo 29.70 € 4 parduotuvės Peržiūrėti Adolfo Dominguez Jazmin Tonka EDP 60 ml nuo 31.80 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.58 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti