3 Moteriški kvepalai Antonio Banderas Blue Seduction Woman 80ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 11.71 € nuo 0.15 €/ml. Žiūrėti kainas (16) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Banderas Blue Seduction Eau De Toilette 80 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 12.57 € 0.16 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Antonio Banderas _8351847 Antonio Banderas Blue Seduction tualetinis vanduo EDT 80ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 18.99 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction EDT moterims, 80 ml Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Galima mokėti atsiimant 19.99 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Galima mokėti atsiimant ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTION EDT moterims, 80 ml 1 - 2 d.d. 21.99 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. PAGAL KAINĄ Banderas Blue Seduction for Women Eau De Toilette - tester 80 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 11.71 € 0.15 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Banderas Blue Seduction Eau De Toilette 80 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 12.57 € 0.16 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Banderas Blue Seduction Eau De Toilette 80 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 12.57 € 0.16 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Antonio Banderas Mėlyna Seduction (EDT) tualetinis vanduo vyrams 80 ml 12-13 d. d. Galima mokėti atsiimant 13.52 € 0.17 €/ml. Peržiūrėti 12-13 d. d. Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas Blue Seduction for Women EDT kvepalai moterims, 80 ml 5-9 d.d. 15.96 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Antonio Banderas Blue Seduction For Woman EDT kvepalai moterims - 80 ml. Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 15.99 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Banderas Blue Seduction EDT tualetinis vanduo moterims, 80 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 16.05 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Antonio Banderas Blue Seduction For Woman Tualetinis vanduo 80ml Galima mokėti atsiimant 17.00 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas _8351847 Antonio Banderas Blue Seduction tualetinis vanduo EDT 80ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 18.99 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Banderas Antonio Blue Seduction (EDT) Eau de Toilette for Men 80 ml 19.03 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction, 80 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 23.59 € 19.09 € * 0.24 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 23.59 € Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction EDT moterims, 80 ml Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Galima mokėti atsiimant 19.99 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Atsisiųsk programėlę dabar ir pirmam pirkimui gauk 10 PiguEurų dovanų! Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas Blue Seduction EDT purškiklis 80 ml moterims Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 20.65 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant ANTONIO BANDERAS BLUE SEDUCTION EDT moterims, 80 ml 1 - 2 d.d. 21.99 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Antonio Banderas Blue Seduction EDT 80ml 22.51 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction, 80 ml 23.59 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Banderas Blue Seduction for Women Eau De Toilette 80 ml (woman) 16.03 € 0.20 €/ml. Išparduota BANDERAS BLUE SEDUCTION tualetinis moterų vanduo, 80 ml 44.99 € 0.56 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-04 09:48. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8411061081310, 8411061081327, 8411061839669, 8411061982105 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 8411061081310, 8411061081327, 8411061839669, 8411061982105 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Antonio Banderas The Icon Supreme EDP 100 ml nuo 22.83 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Blue Seduction Wave EDT 100 ml 15.49 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Antonio Banderas Her Secret Desire 80ml EDT nuo 17.85 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Antonio Banderas Her Golden Secret 80ml EDT nuo 14.99 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Antonio Banderas Her Secret Desire rinkinys: EDT 80 ml + purškiamas dezodorantas 150 ml nuo 20.85 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Her Golden Secret EDT 30 ml nuo 6.94 € 14 parduotuvių Peržiūrėti West Aroma Climate EDP 100 ml nuo 12.00 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT 30ml nuo 12.00 € 19 parduotuvių Peržiūrėti