2 Moteriški kvepalai Aquolina Pink Sugar EDT 100 ml kaina, atsiliepimai 1 Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 15.49 € nuo 0.15 €/ml. Žiūrėti kainas (14) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Tualetinis vanduo Aquolina Pink Sugar, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.19 € 16.69 € * 0.17 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.19 € Tualetinis vanduo Aquolina Pink Sugar EDT moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.99 € Galima mokėti atsiimant 16.69 € * 0.17 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.99 € Galima mokėti atsiimant Aquolina Pink Sugar EDT 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 21.65 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Aquolina Pink Sugar tualetinis vanduo 100 ml (moteris) Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant 15.49 € 0.15 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Aquolina Pink Sugar, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.19 € 16.69 € * 0.17 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.19 € Tualetinis vanduo Aquolina Pink Sugar, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.19 € 16.69 € * 0.17 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.19 € Tualetinis vanduo Aquolina Pink Sugar EDT moterims 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.99 € Galima mokėti atsiimant 16.69 € * 0.17 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 25.99 € Galima mokėti atsiimant Aquolina Pink Sugar EDT kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 17.99 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas "Aquolina Rožinė Sugar" tualetinis vanduo purškiklis 100ml Galima mokėti atsiimant 18.40 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Aquolina Pink Sugar EDT tualetinis vanduo unisex, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 18.90 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Aquolina Pink Sugar, tualetinis vanduo moterims, 100 ml 20.66 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Aquolina Pink Sugar Tualetinis vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 21.00 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Aquolina Pink Sugar EDT 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 21.65 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Aquolina Pink Sugar EDT 100 ml moteriški kvepalai 22.12 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Aquolina Pink Sugar (EDT) Eau de Toilette for Women 100 ml 27.52 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Aquolina Pink Sugar Eau de Toilette 100 ml perfume white Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas 39.00 € 0.39 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas Moterų tualetinis vanduo AQUOLINA PINK SUGAR 100 ml EDT Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 41.57 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) Pink Sugar Pink Sugar Eau De Toilette 100 ml kvepalai moterims 15.27 € 0.15 €/ml. Išparduota Aquolina Pink Sugar EDT kvepalai, 100 ml 15.64 € 0.16 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) Pink Sugar EDT 100ml 16.43 € 0.16 €/ml. Išparduota Aquolina Pink Sugar tualetinis vanduo 100 ml (moteris) 18.25 € 0.18 €/ml. Išparduota Aquolina Pink Sugar Edt Spray 100ml 19.04 € 0.19 €/ml. Išparduota Pink Sugar Pink Sugar Eau De Toilette 100 ml 19.04 € 0.19 €/ml. Išparduota Pink Sugar Pink Sugar tualetinis vanduo moterims 100 ml 21.51 € 0.22 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 00:08. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0805460978223, 8001280022807, 8033866164335, 8054609782234 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0805460978223, 8001280022807, 8033866164335, 8054609782234 2021-05-08, Kornelija D. Pirko: varle.lt Saldus, ilgai isliekantys. Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Aquolina Pink Sugar 50ml EDT nuo 11.76 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Aquolina Pink Sugar Berry Blast Body Mist 236 ml nuo 3.92 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Aquolina Pink Sugar Creamy Sunshine kūno purškiklis 236 ml nuo 6.99 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Aquolina Pink Sugar Lollipink EDT 50 ml nuo 12.77 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Aquolina Aquaolina Pink Sugar Red Velvet EDT 100 ml nuo 6.49 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Aquolina Creamy Sunshine, 100 ml nuo 8.80 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Victoria's Secret Bare Vanilla kvapioji dulksna 250ml nuo 15.89 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Paris Corner Rifaaqat EDP 85 ml nuo 16.05 € 14 parduotuvių Peržiūrėti