3 Moteriški kvepalai Burberry Weekend, 50ml (EDP) kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 21.88 € nuo 0.44 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Burberry Weekend EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 22.61 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Burberry Weekend For Women Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 27.80 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Burberry Weekend for Women Parfumuotas vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 39.50 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. PAGAL KAINĄ Burberry Weekend for Women parfuminis vanduo 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant 21.88 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Burberry Weekend for Women EDP, 50 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 21.88 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Burberry Weekend EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 22.61 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Burberry Weekend EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 23.99 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Burberry Weekend for Women EDP kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 24.13 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Burberry Weekend Women EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 24.60 € 0.49 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Burberry, Weekend, Eau De Parfum, For Women, 50 ml 24.76 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti Burberry Weekend For Women Eau De Parfum 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 27.80 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Burberry Weekend For Women Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 27.80 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Burberry Weekend For Women Edp Spray, 50 ml 28.02 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti Burberry Weekend moterims parfuminis vanduo, 50ml Galima mokėti atsiimant 30.00 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Burberry Weekend EDP 50 ml moteriški kvepalai 32.59 € 0.65 €/ml. Peržiūrėti Burberry Weekend (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 32.98 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti Burberry Weekend Perfume EDP 50 ml 33.05 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti Burberry Weekend for Women Parfumuotas vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 39.50 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvepalai Burberry Weekend For Woman EDP 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 43.19 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Burberry Weekend Moteriški Nauja Pakuotė Kvepalai Citrusiniai Gėlių Eau De Parfum EDP Gaivūs Ir Elegantiški 100ml|Comes with Original Box|Official Box Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas 89.00 € 1.78 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (9) Burberry Weekend for Women Eau De Parfum 50 ml (woman) 18.71 € 0.37 €/ml. Išparduota BURBERRY Weekend for Women EDP (Woman, 50ml) | | 3614227748323 19.07 € 0.38 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+7) Burberry Weekend for Women Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 19.99 € 0.40 €/ml. Išparduota Burberry Weekend for Women parfuminis vanduo 50 ml 24.33 € 0.49 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Burberry Weekend, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 31.9 € 25.49 € * 0.51 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Burberry Weekend, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 31.9 € 25.49 € * 0.51 €/ml. Išparduota Burberry Weekend EDP 50 ml | 251 | 3614227748323 29.40 € 0.59 €/ml. Išparduota BURBERRY WEEKEND EDP moterims, 50 ml 29.99 € 0.60 €/ml. Išparduota Burberry Weekend Eau De Parfum 50ml For Women 30.37 € 0.61 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 21:51. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3386463302736, 3614227748323, 5045252667514, 5045551682799 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3386463302736, 3614227748323, 5045252667514, 5045551682799 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Burberry Goddess EDP 50 ml nuo 53.12 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Burberry Her Intense 100ml EDP nuo 88.15 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Burberry Goddess EDP 10 ml nuo 21.29 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Burberry Burberry Her 100ml EDP nuo 64.27 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Burberry My Burberry Black 90ml Parfem nuo 58.82 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP 30ml nuo 18.67 € 20 parduotuvių Peržiūrėti