3 Moteriški kvepalai Bvlgari Omnia Crystalline 40ml EDT kaina, atsiliepimai 1 Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. 148.00 € Žiūrėti kainas (1) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
BVLGARI Crystal Color Crystal Moteriški Kvepalai Mediniai Gėliniai Tualetinis Vanduo 40ml|Comes with Original Box Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas 148.00 € 3.70 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 9-19 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (17) Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Toilette 40 ml kvepalai moterims 55.18 € 1.38 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40ml 55.87 € 1.40 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+15) Bvlgari Omnia Crystalline EDT kvepalai moterims - 40 ml. 59.99 € 1.50 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT tualetinis vanduo moterims, 40 ml 61.65 € 1.54 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT kvepalai moterims, 40 ml 62.02 € 1.55 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40 ml 63.90 € 1.60 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Bvlgari Omnia Crystalline EDT, 40 ml 64.79 € 1.62 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT W 40ml 66.63 € 1.67 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT tualetinis vanduo moterims, 40 ml 66.63 € 1.67 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline Eau De Toilette 40ml kvepalai Moterims 69.02 € 1.73 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline Tualetinis vanduo 40ml 70.00 € 1.75 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40ml 70.02 € 1.75 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40 ml | 783320922169 | 783320402913 70.40 € 1.76 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline EDT 40 ml | 783320922169 | 783320402913 74.10 € 1.85 €/ml. Išparduota Bvlgari Omnia Crystalline (EDT) Eau de Toilette for Women 40 ml 76.80 € 1.92 €/ml. Išparduota Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline Women, 40 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € 78.90 € * 1.97 €/ml. Išparduota Tualetinis vanduo Bvlgari Omnia Crystalline Women, 40 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € 78.90 € * 1.97 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 20:46. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 40 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0783320402913, 0783320922121, 0783320922169, 7833209221210 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 40 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0783320402913, 0783320922121, 0783320922169, 7833209221210 2019-01-08, Eurika Pirko: varle.lt Pirkau ne vieną kartą :) sau, anytai, draugei. visos patenkintos. Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100 ml nuo 65.64 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Splendida Jasmin EDP 50 ml nuo 86.89 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline EDT 50 ml nuo 64.50 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline 65ml EDT nuo 79.60 € 12 parduotuvių Peržiūrėti BVLGARI Omnia Paraiba tualetinis vanduo, 65ml (EDT) 180.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Initio Oud For Greatness EDP 90ml nuo 149.99 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Parfums de Marly Valaya EDP 75ml nuo 154.32 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Tom Ford Lost Cherry EDP 30ml nuo 132.00 € 20 parduotuvių Peržiūrėti