2 Moteriški kvepalai Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 35.14 € nuo 0.44 €/ml. Žiūrėti kainas (24) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Carolina Herrera Carolina Herrera La Bomba Body Cream Kūno kremas Kūno odos drėkinimo priemonė 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 42.18 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Carolina Herrera - La Bomba Body Cream Kūno kremai 200 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 56.99 € 0.71 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Carolina Herrera La Bomba, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 80.90 € * 1.01 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Carolina Herrera - La bomba Eau de Parfum *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 125 € Galima mokėti atsiimant 80.90 € * 1.01 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 125 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Carolina Herrera La Bomba Body Cream 200 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 35.14 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Kūno kremas Carolina Herrera La Bomba Body Cream, 200 ml Galima mokėti atsiimant 35.15 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Carolina Herrera La Bomba Body Cream kūno kremas, 200 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 36.89 € 0.46 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Carolina Herrera, La Bomba, Moisturizing, Body Cream, 200 ml 40.67 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti Carolina Herrera Carolina Herrera La Bomba Body Cream Kūno kremas nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 42.18 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Carolina Herrera Carolina Herrera La Bomba Body Cream Kūno kremas Kūno odos drėkinimo priemonė 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 42.18 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Carolina Herrera La Bomba Body Cream kūno kremas moterims - 200 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 44.49 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Carolina Herrera La Bomba Body Cream 200ml kvepalai moterims 8-10 d.d. 45.34 € 0.57 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Carolina Herrera La Bomba Body Cream, 200 ml 45.99 € 0.57 €/ml. Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba, Moisturizing Body Cream, 200 ml 47.42 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti Carolina Herrera - La Bomba Body Cream Kūno kremai 200 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 56.99 € 0.71 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Carolina Herrera, La Bomba, Drėkinamasis, Kūno kremas, 200 ml Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 64.00 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas Carolina Herrera Carolina Herrera La Bomba 50ml - woda perfumowana dla kobiet | 309382 | 8411061077153 79.40 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Carolina Herrera, rytietiškas ir gėlių aromatas, 80 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 79.57 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvapusis vanduo Carolina Herrera La Bomba, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 80.90 € * 1.01 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvapusis vanduo Carolina Herrera La Bomba, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 80.90 € * 1.01 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 96.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Carolina Herrera - La bomba Eau de Parfum *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 125 € Galima mokėti atsiimant 80.90 € * 1.01 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 125 € Galima mokėti atsiimant Carolina Herrera La Bomba Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 86.00 € 1.08 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant CAROLINA HERRERA La Bomba EDP moterims, 50 ml 1 - 2 d.d. 86.99 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Carolina Herrera - La bomba Eau de Parfum Galima mokėti atsiimant 98.00 € 1.23 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Carolina Herrera Good Girl Eau de Parfum 50 ml Refillable Spray ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 12 d.d. Galima mokėti atsiimant 102.99 € 1.29 €/ml. Peržiūrėti ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 12 d.d. Galima mokėti atsiimant Carolina Herrera - La bomba Eau de Parfum Galima mokėti atsiimant 103.08 € 1.29 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Carolina Herrera La Bomba Perfume EDP 50 ml 114.46 € 1.43 €/ml. Peržiūrėti CAROLINA HERRERA La Bomba Parfumuotas vanduo papildomas moterims 50 ml 2 - 5d.d. 115.00 € 1.44 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) La Bomba Body Cream 47.15 € 0.59 €/ml. Išparduota Carolina Herrera La Bomba Eau De Parfum Refillable 50 ml kvepalai moterims 78.87 € 0.99 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) Carolina Herrera La Bomba Eau de Parfum 50 ml 81.19 € 1.01 €/ml. Išparduota Carolina Herrera La Bomba Kvepalai EDP 50 ml | 8411061077153 | 8411061077153 91.45 € 1.14 €/ml. Išparduota Carolina Herrera La Bomba Eau De Parfum 80ml 126.70 € 1.58 €/ml. Išparduota Carolina Herrera _8361555 Carolina Herrera La Bomba Parfimērijas ūdens EDP 200 ml Refil 141.34 € 1.77 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 22:59. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 8411061077153, 8411061077160, 8411061093344, 8411061111321, 8411061111352, 8411061113134, 8411061137987 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 80 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 8411061077153, 8411061077160, 8411061093344, 8411061111321, 8411061111352, 8411061113134, 8411061137987 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Carolina Herrera Good Girl EDP 80ml nuo 74.85 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml nuo 59.80 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Carolina Herrera 212 EDT 30ml nuo 31.40 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl EDP 100 ml nuo 66.65 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute EDP 50 ml nuo 79.70 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.58 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml nuo 33.80 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Swiss Arabian Tobacco 01 EDP 50ml nuo 39.24 € 19 parduotuvių Peržiūrėti