2 Moteriški kvepalai Chanel Chance Eau Fraiche 35ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 66.10 € nuo 1.89 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI „Chanel CHANCE Eau Fraîche“ plaukų purškiklis, 35 ml Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant 66.20 € 1.89 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant Chanel Chance Eau Fraiche plaukų dulksna 35 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 66.40 € 1.90 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Chanel Chance Eau Fraiche 35 ml Plaukų dulksna 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 68.33 € 1.95 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Plaukų purškiklis Chanel Chance Eau Fraiche, 35 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 90.9 € 74.07 € * 2.12 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 90.9 € PAGAL KAINĄ Chanel Chance Eau Fraiche Hair Mist moterims, 35 ml Galima mokėti atsiimant 66.10 € 1.89 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant „Chanel CHANCE Eau Fraîche“ plaukų purškiklis, 35 ml Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant 66.20 € 1.89 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 1-2 d.d. 1-2 d.d. Galima mokėti atsiimant Chanel Chance Eau Fraiche plaukų dulksna 35 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 66.40 € 1.90 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Chanel Chance Eau Fraiche Hair Mist moterims, 35 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 66.40 € 1.90 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Chanel Chance Eau Fraiche 35 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 68.33 € 1.95 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Chanel Chance Eau Fraiche 35 ml Plaukų dulksna 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 68.33 € 1.95 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Chanel Chance Eau Fraîche Hair Mist 35 ml moterims 6-8 d.d. 69.60 € 1.99 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Chanel Chance Eau Fraiche plaukų dulksna - 35 ml. Pristatymas 10.06-10.07 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.06-10.07 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 71.99 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.06-10.07 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.06-10.07 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Chanel Chance Eau Fraiche Hair spray 35 ml kvepalai moterims 5-9 d.d. 72.90 € 2.08 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Plaukų purškiklis Chanel Chance Eau Fraiche, 35 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 90.9 € 74.07 € * 2.12 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 90.9 € Plaukų purškiklis Chanel Chance Eau Fraiche, 35 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 90.9 € 74.07 € * 2.12 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 90.9 € Kvapioji plaukų dulksna Chanel Chance Eau Fraiche moterims 35 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 103 € Galima mokėti atsiimant 74.07 € * 2.12 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 103 € Galima mokėti atsiimant Chanel Chance Eau Fraiche plaukų lakas, 35ml Galima mokėti atsiimant 76.00 € 2.17 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Chanel Chance Eau Fraîche Hair Mist 35 ml 87.04 € 2.49 €/ml. Peržiūrėti CHANEL - CHANCE EAU FRAÎCHE FLORAL Parfumuotas vanduo 35 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 97.00 € 2.77 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Parfumuotas vanduo Chanel Chance Eau Fraiche 35 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 130.06 € 3.72 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas CHANEL Chance Eau Fraiche Hair Mist 35ml/1.2oz Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas 149.00 € 4.26 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) Chanel Chance Eau Fraîche plaukų dulksna moterims 35 ml 67.15 € 1.92 €/ml. Išparduota Chance Eau Fraiche Hair spray 35ml 69.78 € 1.99 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) „Chanel CHANCE Eau Fraîche“ plaukų purškiklis, 35 ml 71.60 € 2.05 €/ml. Išparduota Chanel Chance Eau Fraiche Mgiełka 35 ml | 3145891369908 | 3145891369908 71.80 € 2.05 €/ml. Išparduota Chanel Chance Eau Fraiche purškiklis 35 ml | 3145891369908 | 3145891369908 73.75 € 2.11 €/ml. Išparduota Chanel Chance Eau Fraiche matu migla 35 ml 90.24 € 2.58 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-04 00:11. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 35 ml Brūkšninis kodas 0137461213387, 0314589136440, 0314589136990, 3145891364408, 3145891369908 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 35 ml Brūkšninis kodas 0137461213387, 0314589136440, 0314589136990, 3145891364408, 3145891369908 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Chanel Coco Mademoiselle L´Eau Privée EDP 50ml nuo 109.99 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Chanel No.5 Eau Premiere, 50ml (EDP) nuo 115.00 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Chanel Chance 100 ml. EDT Testeris nuo 118.99 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Chanel Chance Eau Tendre EDP 35ml nuo 91.99 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Chanel Chance, 3x20ml (EDT) nuo 92.99 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.15 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100 ml nuo 65.51 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 62.82 € 24 parduotuvės Peržiūrėti