2 Moteriški kvepalai Christian Dior Jadore 50ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 90.91 € nuo 1.82 €/ml. Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą Būklė Visos Visos Tik nauji nuo 90.91 € Tik naudoti nuo 103.08 € Būklė Visos Visos Tik nauji nuo 90.91 € Tik naudoti nuo 103.08 €
POPULIARIAUSI EDP Christian Dior J´adore, 50ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Christian Dior Jadore EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dior J'adore Eau De Parfum 50 ml Damaged box Kvepalai Pažeista 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Naudota 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS Parfumuotas vanduo moterims Dior J'adore, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 164 € Galima mokėti atsiimant 118.54 € * 2.37 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 164 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Christian Dior J´adore EDP Moterims 50 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 90.91 € 1.82 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dior J'adore EDP 50 ml | 3348900417885 | 3348901738217 92.05 € 1.84 €/ml. Peržiūrėti Dior J'adore EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 99.99 € 2.00 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas EDP Christian Dior J´adore, 50ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Christian Dior Jadore EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dior J'adore Eau De Parfum 50 ml Damaged box nauji KVEPALUSALA.LT namai Pažeista 24h 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai Naudota 24h Dior J'adore Eau De Parfum 50 ml Damaged box Kvepalai Pažeista 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS 103.08 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Naudota 1-2 d.d -3€ su kodu KAINOS Christian Dior Dior J'Adore EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 107.25 € 2.15 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Dior J'adore Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 109.33 € 2.19 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Dior J'adore Eau de Parfum Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 115.00 € 2.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dior J´adore EDP kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 115.02 € 2.30 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Parfumuotas vanduo moterims Dior J'adore, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 164 € Galima mokėti atsiimant 118.54 € * 2.37 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 164 € Galima mokėti atsiimant Parfumuotas vanduo Dior J'adore EDP W 50ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 123.12 € 2.46 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Christian Dior Dior J'adore (EDP) Eau de Parfum for Women 50 ml 127.25 € 2.55 €/ml. Peržiūrėti DIOR - J’ADORE Saulėtos ir gėlių natos Kvepalai 50 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 140.00 € 2.80 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Dior J’adore Eau de Parfum 50ml Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas 155.00 € 3.10 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas Dior J'adore Perfume EDP 50 ml 159.09 € 3.18 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) J´adore EDP 92.96 € 1.86 €/ml. Išparduota Dior J'adore EDP 50 ml | 3348900417885 | 3348901738217 95.30 € 1.91 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) DIOR J'Adore EDP, 50 ml 99.98 € 2.00 €/ml. Išparduota EDP Christian Dior J´adore, 50ml 107.99 € 2.16 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Dior J'Adore, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 165.9 € 136.90 € * 2.74 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Dior J'Adore, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 165.9 € 136.90 € * 2.74 €/ml. Išparduota Parfumuotas vanduo Christian Dior J'Adore EDP moterims, 50 ml 180.00 € 3.60 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 14:32. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0334890122468, 3348900417885, 3348900535596, 3348900689428, 3348901224680, 3348901315326, 3348901637015, 3348901738217 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0334890122468, 3348900417885, 3348900535596, 3348900689428, 3348901224680, 3348901315326, 3348901637015, 3348901738217 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT 50ml nuo 88.90 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Christian Dior Dune EDT 100ml nuo 122.99 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Dior Miss Dior EDP 30 ml nuo 74.14 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Christian Dior Miss Dior Blooming Bouquet EDT 150ml nuo 139.99 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Forever And Ever, 100ml (EDT) nuo 114.85 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml nuo 97.89 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Tiziana Terenzi Kirke EDP 100ml nuo 88.72 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Lancome La Vie Est Belle EDP 100ml nuo 83.93 € 22 parduotuvės Peržiūrėti