3 Moteriški kvepalai Davidoff Cool Water Woman EDT 30 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 12.84 € nuo 0.43 €/ml. Žiūrėti kainas (23) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Davidoff Cool Water Eau De Toilette 30 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 14.36 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Tualetinis vanduo Davidoff Cool Water Woman 30ml *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 28.99 € 14.49 € * 0.48 €/ml. Peržiūrėti *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 28.99 € Davidoff Cool Water tualetinis vanduo 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 14.99 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Davidoff Cool Water Woman tualetinis vanduo moterims 30 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. 17.55 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. PAGAL KAINĄ Davidoff Cool Water Woman EDT kvepalai moterims, 30 ml 5-9 d.d. 12.84 € 0.43 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Davidoff Cool Water Woman tualetinis purškiklis 30ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 12.99 € 0.43 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Davidoff Cool Water Woman EDT kvepalai moterims - 30 ml. Pristatymas 10.06-10.07 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.06-10.07 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 12.99 € 0.43 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.06-10.07 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.06-10.07 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Davidoff Cool Water Woman EDT tualetinis vanduo moterims, 30 ml Galima mokėti atsiimant 13.18 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Davidoff Cool Water Woman EDT tualetinis vanduo moterims, 30 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 13.29 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Davidoff Cool Water Woman Edt Spray, 30 ml 14.08 € 0.47 €/ml. Peržiūrėti Davidoff Cool Water Eau De Toilette 30 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. 14.36 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-8 d. Davidoff Cool Water Eau De Toilette 30 ml Kvepalai 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS 14.36 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti 4-8 d. -3€ su kodu KAINOS Tualetinis vanduo Davidoff Cool Water Woman 30ml *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 28.99 € 14.49 € * 0.48 €/ml. Peržiūrėti *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 28.99 € Davidoff, Cool Water, Eau De Toilette, For Women, 30 ml 14.80 € 0.49 €/ml. Peržiūrėti Davidoff Cool Water tualetinis vanduo 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 14.99 € 0.50 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Davidoff Cool Water for Women Eau De Toilette 30 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 15.25 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Davidoff - Cool Water - Women - 30 ml. EDT Galima mokėti atsiimant 17.24 € 0.57 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Davidoff - Cool Water - Women - 30 ml. EDT Galima mokėti atsiimant 17.24 € 0.57 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Davidoff Cool Water Woman tualetinis vanduo moterims 30 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. 17.55 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Davidoff Cool Water, 30 ml 17.89 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Davidoff Cool Water, 30 ml 17.89 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Davidoff Cool Water Woman EDT 30 ml moteriški kvepalai 18.09 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Davidoff Cool Water Woman Tualetinis vanduo 30ml Galima mokėti atsiimant 20.00 € 0.67 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Davidoff Cool Water Woman EDT 30ml 20.62 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti Davidoff Cool Water EDT 30ml 21.08 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Moteriškas tualetinis vanduo DAVIDOFF Cool Water 30 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 33.89 € 1.13 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Davidoff - Cool Water Woman Eau De Toilette - Eau De Toilette - Nude Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. 53.00 € 1.77 €/ml. Peržiūrėti Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) Davidoff Cool Water Woman Edt 30ml 13.98 € 0.47 €/ml. Išparduota Davidoff - Cool Water - Women - 30 ml. EDT 15.38 € 0.51 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) Davidoff Cool Water Woman – Tualetinis vanduo moterims, 30 ml 15.99 € 0.53 €/ml. Išparduota Davidoff Cool Water Woman tualetinis vanduo purškiklis 30 ml 16.05 € 0.54 €/ml. Išparduota DAVIDOFF COOL WATER EDT moterims, 30 ml 17.99 € 0.60 €/ml. Išparduota Davidoff, Cool Water, Eau De Toilette, For Women, 30 ml 25.11 € 0.84 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-04 21:32. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0746480102734, 3414202011820, 3607341604606, 3616306969834 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0746480102734, 3414202011820, 3607341604606, 3616306969834 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Davidoff Cool Water 100ml EDT nuo 21.27 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Davidoff Cool Water EDT 50ml nuo 14.94 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Davidoff Cool Elixir Floral Vanilla Intense EDP 100 ml nuo 59.07 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Davidoff Cool Elixir Floral Vanilla Intense Parfum 50 ml nuo 49.90 € 7 parduotuvės Peržiūrėti Davidoff Cool Elixir Parfum Intense 30 ml nuo 25.20 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Paris Corner Marshmallow Blush EDP 100 ml nuo 14.95 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Victoria's Secret Love Spell purškiklis kūnui 250 ml. nuo 14.57 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti