Moteriški kvepalai Diesel Plus Plus Feminine 75ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 16.00 € nuo 0.21 €/ml. Žiūrėti kainas (2) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
Diesel Plus Plus Feminine Tualetinis vanduo 75ml Galima mokėti atsiimant 16.00 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo moterims Diesel Plus Plus Feminine 75 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 71.73 € 0.96 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3) Diesel Plus Plus Feminine EDT kvepalai moterims - 75 ml. 15.99 € 0.21 €/ml. Išparduota Diesel Plus Plus Feminine 75ml kvepalai Moterims EDT 17.69 € 0.24 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+1) Tualetinis vanduo Diesel Plus Plus Feminine EDT moterims 75 ml 19.39 € 0.26 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 23:45. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 75 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 4085400191509, 4085400651607, 4854001915094, 5055193518110 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 75 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 4085400191509, 4085400651607, 4854001915094, 5055193518110 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Diesel Fuel for Life 50ml EDP nuo 15.87 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Diesel Loverdose, 30ml (EDP) nuo 27.15 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Diesel Loverdose Red Kiss, 50ml (EDP) nuo 50.55 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Diesel Only Desire EDP 50 ml nuo 63.90 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Diesel Only Desire EDP 30 ml nuo 42.90 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Diesel Only Desire EDP 80 ml nuo 86.40 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Victoria's Secret Bare Vanilla kvapioji dulksna 250ml nuo 15.89 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Paris Corner Rifaaqat EDP 85 ml nuo 16.05 € 14 parduotuvių Peržiūrėti