6 Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana Light Blue EDP 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 33.81 € nuo 0.68 €/ml. Žiūrėti kainas (23) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 38.90 € * 0.78 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Dolce & gabbana Light Blue Eau Intense Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 40.30 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 42.43 € 0.85 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense purškiamas kvapas, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 51.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 42.43 € * 0.85 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 51.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Dolce Gabbana Light Blue Eau Intense EDP kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 33.81 € 0.68 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 34.59 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Dolce & Gabbana Light Blue Intense EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.05 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvepalai moterims Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant 36.99 € 0.74 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 36.99 € 0.74 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvepalai moterims Dolce&Gabbana Light Blue Intense EDP 50ml Galima mokėti atsiimant 37.11 € 0.74 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 38.90 € * 0.78 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvapusis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 38.90 € * 0.78 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 50.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Dolce & gabbana Light Blue Eau Intense Eau De Parfum 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 40.30 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Dolce & gabbana Light Blue Eau Intense Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 40.30 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP 50 ml | 76903 | 8057971181346 40.40 € 0.81 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 42.00 € 0.84 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 42.43 € 0.85 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense purškiamas kvapas, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 51.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 42.43 € * 0.85 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 51.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Dolce - Gabbana Light Blue Eau Intense Pour Femme Edp Spray, 50 ml 43.97 € 0.88 €/ml. Peržiūrėti Dolce AND Gabbana Light Blue Eau Intense (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 46.94 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana - Light Blue Eau Intense EDP 50 ml Galima mokėti atsiimant 47.27 € 0.95 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Perfume EDP 50 m 53.54 € 1.07 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense 50 ml moterims Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 69.83 € 1.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvepalai moteriai Dolce&Gabbana 8057971181346 Mėlyna Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 82.00 € 1.64 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas Dolce&Gabbana Light Blue Eau de Parfum Parfumuotas vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 87.90 € 1.76 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Dolce&Gabbana - Light Blue Eau de Parfum Parfumuotas vanduo 50 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 94.50 € 1.89 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Dolce&Gabbana - Light Blue Edp - Kvapusis vanduo - Nude Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. 123.00 € 2.46 €/ml. Peržiūrėti Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Eau De Parfum 50 ml (woman) 33.49 € 0.67 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense EDP, 50 ml 38.83 € 0.78 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) DOLCE & GABBANA Light Blue Eau Intense EDP moterims, 50 ml 47.69 € 0.95 €/ml. Išparduota Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense Eau de Parfum 50ml 66.40 € 1.33 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 22:25. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0730870273753, 3423473032809, 7308702737532, 8056669925774, 8057971181346 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0730870273753, 3423473032809, 7308702737532, 8056669925774, 8057971181346 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml nuo 33.80 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml. EDT Testeris nuo 32.09 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana My Devotion Intense EDP 30 ml nuo 55.31 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Dolce&Gabbana Dolce & Gabbana Devotion EDP 100ml nuo 44.03 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue EDT 50 ml nuo 32.34 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.58 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera La Bomba EDP 80ml nuo 35.14 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Swiss Arabian Tobacco 01 EDP 50ml nuo 39.24 € 19 parduotuvių Peržiūrėti