3 Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana Light Blue EDT 50 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 32.34 € nuo 0.65 €/ml. Žiūrėti kainas (26) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Dolce & Gabbana Light Blue tualetinis vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 38.90 € 0.78 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 45.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 38.90 € * 0.78 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 45.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Dolce & gabbana Light Blue Eau De Toilette 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 39.29 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Dolce & Gabbana Light Blue Women Edt 50ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 52.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 40.49 € * 0.81 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 52.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette 50 ml (woman) 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant 32.34 € 0.65 €/ml. Peržiūrėti 1 - 4 Darbo dienų Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana Light Blue Eau De Toilette 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 33.48 € 0.67 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Kvepalai moterims Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 34.47 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvepalai moterims Dolce & Gabbana Light Blue EDT, 50 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 34.47 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana Light Blue EDT kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 34.99 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Dolce & Gabbana Light Blue EDT tualetinis vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.05 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Dolce & Gabbana Perfumy damskie Light Blue EDT 50 ml | 6174313 | 0737052074313 36.20 € 0.72 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue tualetinis vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 38.90 € 0.78 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 45.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 38.90 € * 0.78 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 45.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 45.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 38.90 € * 0.78 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 45.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Dolce Gabbana Light Blue pour Homme Eau de Toilette New kvepalai vyrams, 50 ml 8-10 d.d. 39.14 € 0.78 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Dolce & gabbana Light Blue Eau De Toilette 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 39.29 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Dolce & gabbana Light Blue Eau De Toilette 50 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 39.29 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Dolce & Gabbana Light Blue Women Edt 50ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 52.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 40.49 € * 0.81 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 52.9 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Toilette Tualetinis vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 44.00 € 0.88 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Dolce & Gabbana - Light blue EDP 50 ml Galima mokėti atsiimant 47.17 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme 50ml *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 109 € 47.99 € * 0.96 €/ml. Peržiūrėti *Kaina galioja ERMI lojalumo programos nariams. Įprasta kaina 109 € DOLCE & GABBANA tualetinis vanduo moterims "Light blue", 50 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 49.51 € 0.99 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Dolce & Gabbana Light Blue Perfume EDT 50 ml 50.18 € 1.00 €/ml. Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue EDT 50 ml moteriški kvepalai 50.83 € 1.02 €/ml. Peržiūrėti Dolce AND Gabbana Dolce AND Gabbana Light Blue pour Homme (EDT) Eau de Toilette for Men 50 ml 55.04 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti D&G Light Blue Eau de Toilette for Men 50 ml ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 12 d.d. Galima mokėti atsiimant 56.99 € 1.14 €/ml. Peržiūrėti ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 12 d.d. Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Dolce Gabbana Light Blue 50 ml moterims Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 60.82 € 1.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Dolce&Gabbana Light Blue Pour Homme Eau de Toilette tualetinis vanduo vyrams 50 ml 2 - 5d.d. 64.50 € 1.29 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Dolce&Gabbana - Light Blue Pour Homme Tualetinis vanduo 50 ml male 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 91.00 € 1.82 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Dolce&Gabbana - Light Blue Pour Homme Eau De Toilette - Eau De Toilette - Nude Pristatymas 3-5 d.d. 93.00 € 1.86 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) DOLCE & GABBANA LIGHT BLUE EDT moterims, 50 ml 34.99 € 0.70 €/ml. Išparduota Šviesiai mėlyna - EDT - 50 ml 37.39 € 0.75 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Dolce - Gabbana Light Blue Pour Femme Edt Spray, 50 ml 42.81 € 0.86 €/ml. Išparduota Dolce & Gabbana Light Blue Pour Homme Eau De Toilette 50ml 52.74 € 1.05 €/ml. Išparduota Dolce & Gabbana Light Blue Tualetinis vanduo (50ml) 77.00 € 1.54 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 22:25. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0737052074313, 3423473020264, 7370520743132, 8011003078301, 8057971180349, 8057971188109 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0737052074313, 3423473020264, 7370520743132, 8011003078301, 8057971180349, 8057971188109 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Dolce & Gabbana 3 L'Imperatrice EDT 100ml nuo 33.80 € 26 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue 100 ml. EDT Testeris nuo 32.09 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana Light Blue EDP 50ml nuo 33.81 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Dolce & Gabbana My Devotion Intense EDP 30 ml nuo 55.31 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Dolce&Gabbana Dolce & Gabbana Devotion EDP 100ml nuo 44.03 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Lacoste Pour Femme EDP 90ml nuo 34.58 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Kenzo Ca Sent Beau 50ml EDT nuo 34.43 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Esteé Lauder Beautiful, 75ml (EDP) nuo 30.72 € 22 parduotuvės Peržiūrėti