3 Moteriški kvepalai Giorgio Armani SET Giorgio Armani Si EDP 100ml + EDP 15ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 121.50 € nuo 1.22 €/ml. Žiūrėti kainas (7) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Giorgio Armani Sì EDP 100 ml + EDP 15 ml (woman) Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 121.79 € 1.22 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Giorgio Armani Si Rinkinys EDP 100ml + EDP 15ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 145.90 € 1.46 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvepalų rinkinys Giorgio Armani Si, 2 vnt. *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 154.9 € 145.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 154.9 € PAGAL KAINĄ Set Giorgio Armani: Si Eau De Parfum For Women, 100 ml + Si Eau De Parfum For Women, 15 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 121.50 € 1.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Giorgio Armani Sì EDP 100 ml + EDP 15 ml (woman) Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 121.79 € 1.22 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant ARMANI Giorgio Si EDP Set 115 ml 128.90 € 1.29 €/ml. Peržiūrėti Giorgio Armani ZESTAW Giorgio Armani Si EDP 100ml + EDP 15ml | 3660732078707 | 3660732667048 139.45 € 1.39 €/ml. Peržiūrėti Giorgio Armani Si Rinkinys EDP 100ml + EDP 15ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 145.90 € 1.46 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvepalų rinkinys Giorgio Armani Si, 2 vnt. *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 154.9 € 145.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 154.9 € Kvepalų rinkinys Giorgio Armani Si, 2 vnt. *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 154.9 € 145.90 € * 1.46 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 154.9 € ŠIUO METU IŠPARDUOTA (10) Kvepalai moterims Giorgio Armani Si EDP 100 ml + EDP 15 ml 96.91 € 0.97 €/ml. Išparduota Giorgio Armani S EDP 100 ml + EDP 15 ml moterims 96.98 € 0.97 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+8) Giorgio Armani Sì EDP 100 ml + EDP 15 ml (woman) 97.00 € 0.97 €/ml. Išparduota Giorgio Armani Si Eau De Parfum 100 ml 98.02 € 0.98 €/ml. Išparduota Giorgio Armani Sì 98.02 € 0.98 €/ml. Išparduota Armani Si SET EDP 100 ml + EDP 15 ml kvepalai moterims 100.30 € 1.00 €/ml. Išparduota Giorgio Armani Si Dovanų rinkinys, eau de parfum 100ml + eau de parfum 15ml 102.00 € 1.02 €/ml. Išparduota Giorgio Armani Si rinkinys moterims (100 ml. EDP + 15 ml. EDP) 103.99 € 1.04 €/ml. Išparduota Giorgio Armani Sì EDP 100 ml + EDP 15 ml (woman) 107.78 € 1.08 €/ml. Išparduota Kvapų rinkinys Giorgio Armani Sì Eau de Parfum 100 ml + 15 ml, kiprinis, vaisių, elegantiškas 112.03 € 1.12 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 23:45. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3614273877756, 3614274109818, 3660732078707, 3660732667048 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3614273877756, 3614274109818, 3660732078707, 3660732667048 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Armani Power of You EDP 90 ml nuo 89.24 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Armani Si Passione Eclat EDP 100ml nuo 74.95 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Armani Sì Nude Bloom EDP 50 ml nuo 88.15 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Armani Sí Intense 2023 EDP nuo 66.98 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Giorgio Armani Sì Intense (2023) EDP kvepalai moterims - 100 ml. papildymas nuo 46.37 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Gritti Chantilly EDP 100 ml nuo 101.35 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Tom Ford Ombre Leather for Women EDP 100ml nuo 118.10 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Chanel No.5 Eau Premiere, 50ml (EDP) nuo 115.00 € 6 parduotuvės Peržiūrėti