2 Moteriški kvepalai Giorgio Beverly Hills G 90ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 14.52 € nuo 0.16 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Giorgio Beverly Hills G Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 16.25 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Giorgio Beverly Hills G, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.39 € 16.99 € * 0.19 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.39 € Kvapusis vanduo Giorgio Beverly Hills G EDP moterims 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 21 € Galima mokėti atsiimant 17.39 € * 0.19 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 21 € Galima mokėti atsiimant Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills G Woman EDP 90 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 17.80 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Giorgio Beverly Hills G EDP kvepalai moterims, 90 ml 8-10 d.d. 14.52 € 0.16 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Giorgio Beverly Hills G Eau De Parfum 90 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 14.90 € 0.17 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Giorgio Beverly Hills G Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 16.25 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Giorgio Beverly Hills G EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant 16.53 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Giorgio Beverly Hills G Eau De Parfum 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-10 d. 16.63 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-10 d. Giorgio Beverly Hills G 90ml EDP kvepalai moterims Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 16.99 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvapusis vanduo Giorgio Beverly Hills G, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.39 € 16.99 € * 0.19 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.39 € Kvapusis vanduo Giorgio Beverly Hills G, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.39 € 16.99 € * 0.19 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 21.39 € Giorgio Beverly Hills G EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 17.00 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Giorgio Beverly Hills G EDP W 90 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 17.39 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Giorgio Beverly Hills G EDP moterims 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 21 € Galima mokėti atsiimant 17.39 € * 0.19 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 21 € Galima mokėti atsiimant Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills G Woman EDP 90 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 17.80 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Giorgio Beverly Hills G Woman Parfumuotas vanduo 90ml Galima mokėti atsiimant 21.00 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Giorgio Beverly Hills G Woman EDP 90 ml moteriški kvepalai 21.82 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills G (EDP) Eau de Parfum for Women 90 ml 22.25 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills G Perfume EDP 90 ml 28.23 € 0.31 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Giorgio Beverly Hills G 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 34.86 € 0.39 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Giorgio Beverly Hills G Eau De Parfum 90 ml (woman) 13.27 € 0.15 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills G EDP, 90ml 17.27 € 0.19 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 14:48. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0071934670164, 0715885029328, 0719346548212, 0719346701648, 7775562242061 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0071934670164, 0715885029328, 0719346548212, 0719346701648, 7775562242061 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Giorgio Beverly Hills Giorgio (yellow) 90 ml. EDT Testeris nuo 11.82 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Beverly Hills Polo Club Woman Eight 50 ml EDP nuo 8.57 € 7 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills G 30ml EDP nuo 26.75 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Fine Fragrance Mist 236ml nuo 6.90 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Yellow 30ml EDT nuo 12.89 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio, 90ml (EDT) 27.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Victoria's Secret Love Spell purškiklis kūnui 250 ml. nuo 14.70 € 21 parduotuvė Peržiūrėti