4 Moteriški kvepalai Giorgio Beverly Hills Yellow 50ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 15.89 € nuo 0.32 €/ml. Žiūrėti kainas (10) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills Yellow, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 17.99 € * 0.36 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Giorgio Beverly Hills Giorgio tualetinis vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 22.50 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Giorgio Beverly Hills Geltona 50ml EDT Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 24.37 € 0.49 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Giorgio Beverly Hills Giorgio (geltonas) EDT, 50ml Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 15.89 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Giorgio Beverly Hills Giorgio (yellow) EDT kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 15.89 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT tualetinis vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant 17.01 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills Yellow, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 17.99 € * 0.36 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills Yellow, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € 17.99 € * 0.36 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 33.9 € Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT tualetinis vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 20.80 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Giorgio Beverly Hills Giorgio tualetinis vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 22.50 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Giorgio Beverly Hills Geltona 50ml EDT Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 24.37 € 0.49 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Giorgio Beverly Hills Giorgio (EDT) Eau de Toilette for Women 50 ml 29.37 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo - GIORGIO BEVERLY HILLS - 50ml - Moterims - Intensyvumas - Amžina elegancija Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 49.00 € 0.98 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (9) Giorgio Beverly Hills Giorgio for Women Eau De Toilette 50 ml (woman) 14.13 € 0.28 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio for Women Eau De Toilette 50 ml kvepalai moterims 15.40 € 0.31 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+7) Giorgio Beverly Hills Giorgio (geltonas) EDT, 50ml 17.00 € 0.34 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills EDT kvepalai moterims, 50 ml 18.77 € 0.38 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio Woman Tualetinis vanduo 50ml 20.00 € 0.40 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio ( yellow ) Eau De Toilette 50 kvepalai Women 20.42 € 0.41 €/ml. Išparduota Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT moterims, 50 ml 21.74 € 0.43 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT W 50 ml 50ml 22.93 € 0.46 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio (EDT) tualetes ūdens sievietēm 50 ml 23.11 € 0.46 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 14:50. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0071639300960, 0715885000099, 0716393009604, 7163930096048, 7785562291655 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0071639300960, 0715885000099, 0716393009604, 7163930096048, 7785562291655 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Giorgio Beverly Hills Giorgio (yellow) 90 ml. EDT Testeris nuo 11.82 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Beverly Hills Polo Club Woman Eight 50 ml EDP nuo 8.57 € 7 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills G 30ml EDP nuo 26.75 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Fine Fragrance Mist 236ml nuo 6.90 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Yellow 30ml EDT nuo 12.89 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio, 90ml (EDT) 27.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Victoria's Secret Bare Vanilla kvapioji dulksna 250ml nuo 15.89 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Paris Corner Rifaaqat EDP 85 ml nuo 16.05 € 14 parduotuvių Peržiūrėti