3 Moteriški kvepalai Giorgio Beverly Hills Yellow 90ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 19.19 € nuo 0.21 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Giorgio Beverly Hills Geltonas tualetinis vanduo 90ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 20.46 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Giorgio Beverly Hills Yellow Edt 90ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.99 € Galima mokėti atsiimant 22.19 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.99 € Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills Yellow, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.09 € 22.19 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.09 € Giorgio Beverly Hills Giorgio tualetinis vanduo moterims 90 ml 2 - 5d.d. 23.50 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. PAGAL KAINĄ Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills, EDT 90ml Galima mokėti atsiimant 19.19 € 0.21 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Giorgio Beverly Hills tualetinio vandens purškiklis 90ml Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 20.46 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Giorgio Beverly Hills Geltonas tualetinis vanduo 90ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 20.46 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Giorgio Beverly Hills EDT kvepalai moterims, 90 ml 8-10 d.d. 21.65 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Giorgio Beverly Hills EDT tualetinis vanduo unisex, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 21.75 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Giorgio Beverly Hills Yellow Edt 90ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.99 € Galima mokėti atsiimant 22.19 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 26.99 € Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills Yellow, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.09 € 22.19 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.09 € Tualetinis vanduo Giorgio Beverly Hills Yellow, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.09 € 22.19 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.09 € Giorgio Beverly Hills Giorgio tualetinis vanduo moterims 90 ml 2 - 5d.d. 23.50 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Giorgio Beverly Hills Giorgio Eau De Toilette 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 24.88 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Giorgio Beverly Hills Giorgio Eau De Toilette 90 ml Kvepalai 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 24.88 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Giorgio Beverly Hills Giorgio (EDT) Eau de Toilette for Women 90 ml 29.18 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Giorgio Perfume EDT 90 ml 30.25 € 0.34 €/ml. Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Yellow EDT 90 ml | 716393009581 | 0716393009581 31.40 € 0.35 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo moterims GIORGIO BEVERLY HILLS Giorgio, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 33.03 € 0.37 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Giorgio Beverly Hills Yellow EDT 90 ml moteriški kvepalai 34.78 € 0.39 €/ml. Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Giorgio Tualetinis vanduo 90ml beige Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas 43.00 € 0.48 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Giorgio Beverly Hills Giorgio EDT 90 ml 17.26 € 0.19 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio for Women Eau De Toilette 90 ml (woman) 17.28 € 0.19 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Giorgio Beverly Hills Giorgio for Women Eau De Toilette 90 ml kvepalai moterims 18.63 € 0.21 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio Woman Tualetinis vanduo 90ml 19.00 € 0.21 €/ml. Išparduota Giorgio Beverly Hills Giorgio (yellow) EDT kvepalai moterims - 90 ml. 19.89 € 0.22 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 14:50. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0071588500008, 0715885000082, 0716393009581, 7775562266562, 8595562273327 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0071588500008, 0715885000082, 0716393009581, 7775562266562, 8595562273327 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Giorgio Beverly Hills Giorgio (yellow) 90 ml. EDT Testeris nuo 11.82 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Beverly Hills Polo Club Woman Eight 50 ml EDP nuo 8.57 € 7 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills G 30ml EDP nuo 26.75 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Fine Fragrance Mist 236ml nuo 6.90 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Yellow 30ml EDT nuo 12.89 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Beverly Hills Eau de Giorgio, 90ml (EDT) 27.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti