5 Moteriški kvepalai Givenchy Organza 100ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 52.99 € nuo 0.53 €/ml. Žiūrėti kainas (18) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Kvepalai moterims Givenchy Organza EDP, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 52.99 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Givenchy Organza Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 59.45 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Givenchy Organza EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 60.51 € 0.61 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Parfumuotas vanduo moterims Givenchy Organza, 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 78.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 64.73 € * 0.65 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 78.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Givenchy Organza EDP, 100 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 52.99 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Givenchy Organza EDP kvepalai moterims - 100 ml. Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 52.99 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Givenchy Organza EDP kvepalai moterims, 100 ml 5-9 d.d. 53.65 € 0.54 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Kvepalai moterims Givenchy Organza EDP, 100 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 53.78 € 0.54 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Givenchy Organza EDP parfumuotas vanduo moterims, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 55.95 € 0.56 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Givenchy Organza Parfumuotas vanduo 100ml Galima mokėti atsiimant 58.00 € 0.58 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Givenchy Organza Eau De Parfum 100 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 58.19 € 0.58 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Givenchy Organza Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d 59.45 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d Givenchy Organza Eau De Parfum 100 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 59.45 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Givenchy Organza EDP 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 60.51 € 0.61 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Givenchy Organza EDP 100 ml | 3274872456686 | 3274872456686 63.20 € 0.63 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo moterims Givenchy Organza, 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 78.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 64.73 € * 0.65 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 78.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Givenchy Organza (EDP) Eau de Parfum for Women 100 ml 66.26 € 0.66 €/ml. Peržiūrėti Givenchy - Organza EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant 67.14 € 0.67 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Givenchy - Organza EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant 68.97 € 0.69 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Givenchy Organza Perfume EDP 100ml 79.40 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti GIVENCHY ORGANZA EDP 100 ml moteriški kvepalai Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 86.00 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Givenchy Organza Eau de Parfum for Women 100 ml ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 12 d.d. Galima mokėti atsiimant 91.99 € 0.92 €/ml. Peržiūrėti ITwork.lt – platus pasirinkimas, greitas pristatymas Lietuvoje 12 d.d. Galima mokėti atsiimant ŠIUO METU IŠPARDUOTA (8) Givenchy Organza EDP 100ml 51.89 € 0.52 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Givenchy Organza EDP, 100 ml 59.17 € 0.59 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+6) Givenchy Organza EDP 100ml | 8595562200637 | 8595562200637 60.70 € 0.61 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Givenchy Organza, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 76.9 € 61.90 € * 0.62 €/ml. Išparduota Givenchy Organza Edp Spray, 100 ml 79.79 € 0.80 €/ml. Išparduota Givenchy Organza Eau De Parfum 100ml For Women 79.91 € 0.80 €/ml. Išparduota Elegantiškas ir jausmingas moteriškas aromatas Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml 98.00 € 0.98 €/ml. Išparduota GIVENCHY Organza EDP | 100ML 122.95 € 1.23 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 23:58. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3274870212369, 3274872389977, 3274872456686, 3274878212361, 8590100000489, 8595562200637 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3274870212369, 3274872389977, 3274872456686, 3274878212361, 8590100000489, 8595562200637 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Givenchy L'Interdit EDP 80ml nuo 59.89 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Givenchy Very Irresistible, 50ml (EDP) nuo 86.59 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Very Irresistible 75ml EDP nuo 77.97 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100ml Testeris nuo 25.51 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Very Irresistible Sensual EDP 50ml 98.79 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Versace Versense EDT 100ml nuo 57.05 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.02 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl EDP 50ml nuo 59.90 € 25 parduotuvės Peržiūrėti