Moteriški kvepalai Givenchy Very Irresistible 75ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 77.97 € nuo 1.04 €/ml. Žiūrėti kainas (2) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
Givenchy Very Irresistible (EDP) Eau de Parfum for Women 75 ml 77.97 € 1.04 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai moterims Givenchy Very Irresistible EDP, 75 ml Išsiųsime rytoj Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 149.99 € 2.00 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime rytoj Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo ŠIUO METU IŠPARDUOTA (13) Givenchy - Very Irresistible - EDP - TESTER - 75 ml 57.98 € 0.77 €/ml. Išparduota Givenchy - Very Irresistible - EDP - TESTER - 75 ml 62.62 € 0.83 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+11) Givenchy Very Irrésistible 75ml 63.58 € 0.85 €/ml. Išparduota Givenchy Very Irresistible EDP kvepalai moterims - 75 ml. 66.99 € 0.89 €/ml. Išparduota Givenchy Very Irresistible Eau de Parfum Parfumuotas vanduo - testeris 75ml 67.00 € 0.89 €/ml. Išparduota Very Irresistible Sensual EDP 78.51 € 1.05 €/ml. Išparduota Givenchy Very Irresistible EDP parfumuotas vanduo moterims, 75 ml 78.75 € 1.05 €/ml. Išparduota Givenchy Very Irresistible Sensual EDP kvepalai moterims, 75 ml 80.77 € 1.08 €/ml. Išparduota Givenchy Very Irrésistible Eau De Parfum 75ml kvepalai Moterims 85.63 € 1.14 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Givenchy Very Irresistible, 75 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 122.9 € 99.90 € * 1.33 €/ml. Išparduota Givenchy Very Irresistible EDP, 75 ml 101.87 € 1.36 €/ml. Išparduota Parfumuotas vanduo Givenchy Very Irresistible 75 ml (2018, sena formulė) 208.05 € 2.77 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Givenchy Very Irresistible EDP moterims 75 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 354.99 € 264.99 € * 3.53 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 23:45. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 75 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3274870353369, 3274872369474, 3274872369504, 8595562214887, 8595562278582 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 75 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3274870353369, 3274872369474, 3274872369504, 8595562214887, 8595562278582 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Givenchy L'Interdit EDP 80ml nuo 59.89 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Givenchy Very Irresistible, 50ml (EDP) nuo 86.59 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Organza 100ml EDP nuo 52.99 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Givenchy Pour Homme Blue Label EDT 100ml Testeris nuo 25.51 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Givenchy Very Irresistible Sensual EDP 50ml 98.79 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Armani Power of You EDP 90 ml nuo 79.30 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Carolina Herrera Good Girl EDP 80ml nuo 75.00 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Lancome Idole EDP 100ml nuo 79.06 € 20 parduotuvių Peržiūrėti