3 Moteriški kvepalai Laura Biagiotti Laura, 25ml (EDT) kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 14.99 € nuo 0.60 €/ml. Žiūrėti kainas (18) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI LAMBORGHINI Lamborghini Classico EDT vyrams, 75 ml 1 - 2 d.d. 14.99 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Laura Biagiotti Laura EDT 25ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 15.90 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Laura Biagiotti Laura EDT moterims 25 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 16.99 € * 0.68 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Laura Biagiotti Laura, 25 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 20.89 € 16.99 € * 0.68 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 20.89 € PAGAL KAINĄ LAMBORGHINI Lamborghini Classico EDT vyrams, 75 ml 1 - 2 d.d. 14.99 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti 1 - 2 d.d. Laura Biagiotti Laura EDT tualetinis vanduo moterims, 25 ml Galima mokėti atsiimant 15.04 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Laura Biagiotti Laura EDT 25ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 15.90 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Laura Biagiotti „Laura“ tualetinis vanduo purškiklis, 25 ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant 15.97 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant Laura Biagiotti Laura EDT kvepalai moterims, 25 ml 8-10 d.d. 15.99 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Laura Biagiotti Laura EDT kvepalai moterims - 25 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 16.99 € 0.68 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Tualetinis vanduo Laura Biagiotti Laura EDT moterims 25 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 16.99 € * 0.68 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Laura Biagiotti Laura, 25 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 20.89 € 16.99 € * 0.68 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 20.89 € Tualetinis vanduo Laura Biagiotti Laura, 25 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 20.89 € 16.99 € * 0.68 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 20.89 € Laura Biagiotti Laura EDT tualetinis vanduo moterims, 25 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 17.00 € 0.68 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Laura Biagiotti Laura Eau De Toilette 25 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d 20.08 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d Laura Biagiotti Laura Eau De Toilette 25 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 20.08 € 0.80 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Laura Biagiotti Laura (EDT) Eau de Toilette for Women 25 ml 21.66 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Laura Biagiotti Laura Tualetinis vanduo 25ml Galima mokėti atsiimant 22.00 € 0.88 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Laura Biagiotti Laura Perfume EDT 25 ml 23.34 € 0.93 €/ml. Peržiūrėti Laura Biagiotti Laura tualetinis vanduo moterims 25 ml 2 - 5d.d. 31.50 € 1.26 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo LAURA BIAGIOTTI Laura EDT 25 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 36.08 € 1.44 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Laura Biagiotti Laura Eau De Toilette Spray 25ml Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas 39.00 € 1.56 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-5 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Laura EDT 13.99 € 0.56 €/ml. Išparduota Laura Biagiotti Laura Edt Purškiklis, 25 ml 15.81 € 0.63 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) Laura Biagiotti Laura Eau De Toilette 25 ml kvepalai moterims 16.00 € 0.64 €/ml. Išparduota Laura - EDT - 25 ml 16.24 € 0.65 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 08:06. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 25 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0408450021420, 4084500214200, 8011530001124, 8059036010905 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 25 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0408450021420, 4084500214200, 8011530001124, 8059036010905 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Laura Biagiotti Forever Gold EDP 30ml nuo 7.99 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Laura Biagiotti EDT Roma 100ml nuo 21.15 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi EDT 100 ml nuo 15.85 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Laura Biagiotti Aqve Romane Ambrosia Aurea EDT 100 ml nuo 25.55 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Laura Biagiotti Aqve Romane Uva Dulcis EDT 100 ml nuo 25.38 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 50ml nuo 12.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Victoria's Secret Love Spell purškiklis kūnui 250 ml. nuo 14.70 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Mexx Woman 60ml EDT nuo 14.99 € 18 parduotuvių Peržiūrėti