2 Moteriški kvepalai Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait EDP 70ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 270.35 € nuo 3.86 €/ml. Žiūrėti kainas (3) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
Maison Francis Kurkdjian Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP 70ml | 3700559603116 | 3700559603116 270.35 € 3.86 €/ml. Peržiūrėti Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP kvepalai moterims ir vyrams - 70 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 283.99 € 4.06 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Parfumuotas vanduo Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 70 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 300.33 € 4.29 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (21) Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP 70ml 229.77 € 3.28 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian (MFKP) MFKP Baccarat Rouge 540 EDP parfumuotas vanduo Unisex, 70 ml 243.10 € 3.47 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+19) Maison Francis Kurkdjian Paris Baccarat Rouge 540 Eau De Parfum 70ml nišiniai kvepalai Unisex 260.92 € 3.73 €/ml. Išparduota Baccarat Rouge 540 EDP 266.57 € 3.81 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo moterims Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP Spray 70 ml 269.36 € 3.85 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Unisex Parfumuotas vanduo 70ml 271.00 € 3.87 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP 70 ml kvepalai unisex 274.71 € 3.92 €/ml. Išparduota Unisex kvepalai Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP, 70 ml 278.18 € 3.97 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP 70ml | 3700559603116 | 3700559603116 279.60 € 3.99 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Eau de Parfum 70 ml 280.45 € 4.01 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait de parfum - tester 70 ml kvepalai unisex 296.13 € 4.23 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdijan (Mfkp) MFKP - Baccarat Rouge 540 EDP 70 ml 357.60 € 5.11 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extract de Parfum (Unisex, 70ml) | 3700559618158 378.86 € 5.41 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extract de Parfum (Unisex, 70ml) | 3700559618158 382.15 € 5.46 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Red Extrait De Parfum Spray W 70ml 409.99 € 5.86 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian „Baccarat Rouge“ 540 kvepalų ekstraktas, unisex purškiklis, 71 ml, moterims 434.53 € 6.21 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, 70 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 579 € 459.62 € * 6.57 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540, 70 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 579 € 469.00 € * 6.70 €/ml. Išparduota Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 (EDP) parfimērijas ūdens unisex 70 ml 518.47 € 7.41 €/ml. Išparduota MAISON FRANCIS KURKDJIAN Baccarat Rouge 540 Extrait de Parfum Spray 70ml 526.92 € 7.53 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait EDP moterims, 70 ml, 70 ml 659.00 € 9.41 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 18:36. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 70 ml Koncentracija Kvepalai (parfum) Brūkšninis kodas 3700559603116, 3700559605905, 3700559605912, 3700559618158 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 70 ml Koncentracija Kvepalai (parfum) Brūkšninis kodas 3700559603116, 3700559605905, 3700559605912, 3700559618158 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Extrait EDP 200ml nuo 454.89 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP 3x11ml Unisex 299.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Hair Mist 70 ml nuo 78.03 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Maison Francis Kurkdjian 724 plaukų dulksna 70 ml 95.11 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Maison Francis Kurkdjian Aqua Celestia Forte EDP 200 ml nuo 293.97 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Xerjoff alexandria ii EDP 100 ml nuo 269.89 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Chanel No.5, 200ml (EDP) nuo 238.30 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Roja Parfums Isola Blu EDP 50 ml nuo 225.91 € 13 parduotuvių Peržiūrėti