4 Moteriški kvepalai Marc Jacobs Daisy 100ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 52.32 € nuo 0.52 €/ml. Žiūrėti kainas (18) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Marc Jacobs Daisy EDT 100 ml Moterims Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 57.99 € 0.58 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Marc Jacobs Daisy tualetinis vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 63.20 € 0.63 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Marc Jacobs Daisy, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 82.9 € 63.20 € * 0.63 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 82.9 € Marc Jacobs - Daisy 100 ml. EDT *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 108 € Galima mokėti atsiimant 63.20 € * 0.63 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 108 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Marc Jacobs Daisy EDT 100 ml + BL 75 ml moterims 6-8 d.d. 52.32 € 0.52 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Marc Jacobs Daisy EDT 100 ml + BL 75 ml (woman) Galima mokėti atsiimant 55.48 € 0.55 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Marc Jacobs Daisy rinkinys moterims (100 ml. EDT + 75 ml. kūno losjonas) - 1 vnt. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 57.49 € 0.57 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Marc Jacobs Daisy EDT 100 ml Moterims Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 57.99 € 0.58 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Marc Jacobs Perfumy damskie Daisy EDT 100 ml | 3614224669478 | 031655513034 59.50 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Marc Jacobs Daisy Gift Set EDT 100 ml and body lotion Daisy 75 ml 100 ml 8-10 d.d. 61.19 € 0.61 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Marc Jacobs Daisy tualetinis vanduo moterims 100 ml 2 - 5d.d. 63.20 € 0.63 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Tualetinis vanduo Marc Jacobs Daisy, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 82.9 € 63.20 € * 0.63 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 82.9 € Tualetinis vanduo Marc Jacobs Daisy, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 82.9 € 63.20 € * 0.63 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 82.9 € Marc Jacobs - Daisy 100 ml. EDT *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 108 € Galima mokėti atsiimant 63.20 € * 0.63 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 108 € Galima mokėti atsiimant Marc Jacobs Daisy Eau De Toilette 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 63.42 € 0.63 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Marc Jacobs Daisy Eau De Toilette 100 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 63.42 € 0.63 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Marc Jacobs Daisy EDT tualetinis vanduo unisex, 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 63.55 € 0.64 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Marc Jacobs Daisy Tualetinis vanduo, 100ml Galima mokėti atsiimant 65.00 € 0.65 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Marc Jacobs Daisy EDT 100ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 65.05 € 0.65 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo moterims Marc Jacobs Daisy 100 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 73.44 € 0.73 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Marc Jacobs Daisy Gift Set EDT 100 ml and Daisy 75 ml body lotion 75.82 € 0.76 €/ml. Peržiūrėti Marc Jacobs Daisy Edt Spray, 100 ml 82.74 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Marc Jacobs Daisy EDT 100 ml Moterims 60.44 € 0.60 €/ml. Išparduota Marc Jacobs Daisy Eau De Toilette 100 ml (woman) 61.07 € 0.61 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) Marc Jacobs EDT 100 ml | 31655513034 | 0031655513034 61.85 € 0.62 €/ml. Išparduota Marc Jacobs Daisy Perfume EDT 100 ml 80.49 € 0.80 €/ml. Išparduota Marc Jacobs - Daisy 100 ml. EDT 84.58 € 0.85 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 18:23. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000061130340, 0031655513034, 0316555130346, 3614221269060, 3616303311599, 3616305181381, 3616307084444 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 100 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000061130340, 0031655513034, 0316555130346, 3614221269060, 3616303311599, 3616305181381, 3616307084444 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh EDT 125ml nuo 61.00 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Marc Jacobs Daisy Love Eau So Sweet EDT 100 ml Testeris nuo 51.25 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Marc Jacobs Daisy Wild EDP 30 ml nuo 35.88 € 10 parduotuvių Peržiūrėti Marc Jacobs Daisy Love 100ml EDT nuo 39.23 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Marc Jacobs Perfect Absolute EDP 30 ml nuo 51.33 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.12 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Versace Versense EDT 100ml nuo 52.90 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Prada Paradoxe EDP 30 ml. nuo 58.80 € 20 parduotuvių Peržiūrėti