Moteriški kvepalai Mexx Black Gold EDT 30 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 8.74 € nuo 0.29 €/ml. Žiūrėti kainas (3) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
Tualetinis vanduo Mexx Black & Gold Limited Edition EDT moterims, 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 18.49 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant 8.74 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 18.49 € Atsiimk šiandien Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml 15.79 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Mexx Black & Gold Limited Edition, 30 ml 15.79 € 0.53 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (8) Mexx Black & Gold Limited Edition EDT 30ml 2.41 € 0.08 €/ml. Išparduota Mexx Black & Gold Limited Edition Eau De Toilette 30ml kvepalai Moterims 6.60 € 0.22 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+6) MEXX Black & Gold Limited Edition EDT, 30 ml 8.72 € 0.29 €/ml. Išparduota Black & Gold Limited Edition EDT 8.73 € 0.29 €/ml. Išparduota Mexx Black & Gold Limited Edition For Her Tualetinis vanduo 30ml 11.00 € 0.37 €/ml. Išparduota Mexx Black & Gold Limited Edition For Her EDT kvepalai moterims - 30 ml. 11.49 € 0.38 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Mexx Black & Gold Limited Edition EDT, 30 ml 11.89 € 0.40 €/ml. Išparduota MEXX BLACK & GOLD FOR HER tualetinis moterų vanduo, 30 ml 15.79 € 0.53 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 12:05. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 3616304895623, 3616304895630, 3616306129146, 3616306129153 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 3616304895623, 3616304895630, 3616306129146, 3616306129153 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Mexx Woman 60ml EDT nuo 14.99 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Mexx Inspired Glow For Her EDP 30 ml nuo 8.59 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Mexx Inspired Nature EDP 30 ml nuo 10.99 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Mexx Inspired Warmth EDP 30 ml nuo 10.08 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Mexx Black for Her EDP 3 g nuo 4.19 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Victoria's Secret Bare Vanilla kvapioji dulksna 250ml nuo 15.89 € 12 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti