2 Moteriški kvepalai Nina Ricci Love in Paris 50ml EDP kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 21.07 € nuo 0.42 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Lattafa perfumes Love in Paris Eau De Parfum 100 ml Arabiški kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 25.62 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Lattafa Love In Paris, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 26.69 € * 0.53 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Nina Ricci Love in Paris EDP,W,50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 38.33 € 0.77 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Nina Ricci Love In Paris EDP moterims, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 46.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 40.90 € * 0.82 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 46.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Lattafa Perfumes Love in Paris EDP kvepalai, 100 ml 5-9 d.d. 21.07 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Lattafa Love in Paris Eau De Parfum 100 ml kvepalai unisex 6-8 d.d. 21.19 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Lattafa Perfumes Lattafa Love in Paris (EDP) Unisex EDP 100 ml Galima mokėti atsiimant 21.23 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Universalūs kvepalai, Love in Paris EDP 100ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 21.32 € 0.43 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Lattafa perfumes Love in Paris Eau De Parfum 100 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 25.62 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Lattafa perfumes Love in Paris Eau De Parfum 100 ml Arabiški kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 25.62 € 0.51 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Lattafa Love In Paris, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 26.69 € * 0.53 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Kvapusis vanduo Lattafa Love In Paris, 100 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 26.69 € * 0.53 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Lattafa Perfumes Lattafa Love in Paris (EDP) Eau de Parfum Unisex 100 ml 29.47 € 0.59 €/ml. Peržiūrėti Nina Ricci Love in Paris EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.06-10.07 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.06-10.07 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 36.99 € 0.74 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.06-10.07 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.06-10.07 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Nina Ricci Love in Paris EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 37.90 € 0.76 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Nina Ricci Love in Paris EDP,W,50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 38.33 € 0.77 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Nina Ricci EDP 50 ml | 3137370183822 | 3137370153788 40.75 € 0.82 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Nina Ricci Love In Paris EDP moterims, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 46.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 40.90 € * 0.82 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 46.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Nina Ricci Love in Paris Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 41.00 € 0.82 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nina Ricci Love in Paris EDP 50ml 55.13 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Lattafa Love in Paris EDP, 100 ml, rinkinys Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 70.46 € 1.41 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (2) Love in Paris EDP 20.65 € 0.41 €/ml. Išparduota Nina Ricci Meilė Paryžiuje Eau De Parfum 50 ml (moteris) 88.00 € 1.76 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-04 17:56. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0313737015378, 3137370153788, 3137370183167, 3137370183822, 6298043160766 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0313737015378, 3137370153788, 3137370183167, 3137370183822, 6298043160766 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Nina Ricci Love in Paris 50 ml. EDP Testeris nuo 24.86 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Nina Ricci Ricci Ricci EDP 50ml nuo 31.90 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Nina Ricci Nina Rouge Crush EDP 50 ml nuo 34.89 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Nina Ricci Nina Le Parfum EDP 30 ml nuo 35.90 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Nina Ricci Nina Rouge Crush EDP 30ml nuo 28.49 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Armaf Club de Nuit Intense Woman EDP 30 ml nuo 19.25 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Lalique le Parfum 100ml EDP nuo 20.18 € 21 parduotuvė Peržiūrėti