2 Moteriški kvepalai Parfums de Marly Valaya EDP 75ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 145.30 € nuo 1.94 €/ml. Žiūrėti kainas (7) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Parfums de marly Valaya Eau De Parfum 30 ml Nišiniai kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 159.32 € 2.12 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Parfums de Marly _8307057 Parfums De Marly Valaya EDP 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 159.49 € 2.13 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Parfums De Marly VALAYA (W) EDP/S 30ML | 3700578509048 | 3700578509048 145.30 € 1.94 €/ml. Peržiūrėti Parfums de Marly Valaya EDP parfumuotas vanduo moterims, 30 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 154.32 € 2.06 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Parfums de marly Valaya Eau De Parfum 30 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. 159.32 € 2.12 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. Parfums de marly Valaya Eau De Parfum 30 ml Nišiniai kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 159.32 € 2.12 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Parfums de Marly _8307057 Parfums De Marly Valaya EDP 30ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 159.49 € 2.13 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Parfums de Marly Valaya EDP kvepalai moterims - 75 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 209.99 € 2.80 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Parfumuotas vanduo PARFUMS DE MARLY VALAYA 75 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 303.39 € 4.05 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (11) PARFUMS DE MARLY Valaya Hair Perfume 75ml 58.65 € 0.78 €/ml. Išparduota Parfums de Marly Valaya hair mist 75 ml 78.65 € 1.05 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+9) Parfums de Marly Valaya Eau De Parfum 30 ml kvepalai moterims 132.59 € 1.77 €/ml. Išparduota Parfums De Marly Valaya EDP 30ml kvepalai moterims 138.40 € 1.85 €/ml. Išparduota Valaya EDP 145.31 € 1.94 €/ml. Išparduota Parfums De Marly PARFUMS DE MARLY VALAYA (W) EDP/S 30ML | 3700578509048 | 3700578509048 174.95 € 2.33 €/ml. Išparduota Parfums de Marly Valaya Parfumuotas vanduo 75ml 204.00 € 2.72 €/ml. Išparduota Parfums de Marly Valaya EDP parfumuotas vanduo moterims, 75 ml 211.75 € 2.82 €/ml. Išparduota Kvapusis vanduo Parfums De Marly Valaya EDP moterims, 75 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 313 € 235.19 € * 3.14 €/ml. Išparduota Parfums De Marly - Valaya Edp - Kvapusis vanduo - Nude 285.00 € 3.80 €/ml. Išparduota Parfums de Marly Valaya Perfume EDP 75 ml 391.67 € 5.22 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 21:49. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 75 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3700578503046, 3700578505958, 3700578509024, 3700578509048 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 75 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3700578503046, 3700578505958, 3700578509024, 3700578509048 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Parfums de Marly Oriana EDP 30 ml nuo 159.22 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Parfums de Marly Delina EDP 75 ml nuo 188.00 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Parfums de Marly Delina EDP 30 ml nuo 137.80 € 7 parduotuvės Peržiūrėti Parfums De Marly Althair EDP 125 ml nuo 229.99 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Parfums De Marly Delina Exclusif EDP 75 ml nuo 219.99 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Initio Oud For Greatness EDP 90ml nuo 149.99 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Tom Ford Black Orchid EDP 150 ml nuo 147.90 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Xerjoff XJ 1861 Naxos EDP 100ml Testeris nuo 133.41 € 4 parduotuvės Peržiūrėti