2 Moteriški kvepalai Revlon Ciara 68ml EDC kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 12.27 € nuo 0.18 €/ml. Žiūrėti kainas (9) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Revlon Ciara Eau De Parfum 68 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 15.00 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS PAGAL KAINĄ Revlon Ciara Eau De Parfum 68 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 12.27 € 0.18 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Revlon Revlon Ciara EDP 68 ml kvepalai moterims 8-10 d.d. 12.75 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Revlon Ciara 68 ml. EDC kvepalai moterims Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 12.99 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Revlon Ciara EDP parfumuotas vanduo moterims, 68 ml Galima mokėti atsiimant 13.03 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Revlon Ciara EDP parfumuotas vanduo moterims, 68 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 13.20 € 0.19 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Revlon Ciara Eau De Parfum 68 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 15.00 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Revlon Ciara Eau De Parfum 68 ml Kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 15.00 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Revlon Ciara EDP 22.35 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Revlon Ciara 68 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 35.31 € 0.52 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Revlon Ciara EDP 10.47 € 0.15 €/ml. Išparduota Revlon Ciara tualetinis vanduo moterims 68 ml – Šilta Rytietiška Elegancija *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 15 € 11.99 € * 0.18 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) Moteriški kvepalai REVLON Ciara For Women EDT spray 68ml 12.98 € 0.19 €/ml. Išparduota Moteriški kvepalai REVLON Ciara For Women EDT spray 68ml 15.17 € 0.22 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 09:43. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 68 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0309973520356, 0309979047994, 0309979057993, 3099790479940, 3099790579930 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 68 ml Koncentracija Odekolonas (EDC) Brūkšninis kodas 0309973520356, 0309979047994, 0309979057993, 3099790479940, 3099790579930 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Revlon Charlie Pink 75 ml nuo 2.49 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Revlon Jontue 68 ml. EDC kvepalai moterims nuo 12.00 € 10 parduotuvių Peržiūrėti Revlon Charlie Gold 100ml EDT nuo 6.33 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Revlon Charlie Blue 100ml EDT nuo 4.78 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Revlon Charlie White 100ml EDT nuo 3.17 € 17 parduotuvių Peržiūrėti West Aroma Climate EDP 100 ml nuo 12.00 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT 30ml nuo 12.00 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Naomi Campbell Glam Rouge EDT 15 ml 12.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti