2 Moteriški kvepalai Roja Parfums Enigma, 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 174.19 € nuo 3.48 €/ml. Žiūrėti kainas (15) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Roja Enigma Pour Femme Parfum Parfum 50 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 180.09 € 3.60 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS „Roja“, „Enigma“, kvepalų vanduo, moterims, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 201.14 € 4.02 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Kvapusis vanduo Roja Parfums Enigma Pour Femme, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 276.9 € 226.90 € * 4.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 276.9 € Kvepalai-purškiklis Roja Parfums Enigma, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 354 € Galima mokėti atsiimant 226.90 € * 4.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 354 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Roja Parfums Enigma Pour Femme Parfum 50 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 174.19 € 3.48 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Roja Parfums Enigma PP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 174.99 € 3.50 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Roja Parfums Enigma Pour Femme parfumas 50 ml (moterims) Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 175.39 € 3.51 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Roja Enigma Pour Femme Parfum Parfum 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 180.09 € 3.60 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Roja Enigma Pour Femme Parfum Parfum 50 ml Nišiniai kvepalai 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 180.09 € 3.60 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS Roja Parfums Enigma PP kvepalai moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 198.45 € 3.97 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas „Roja“, „Enigma“, kvepalų vanduo, moterims, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 201.14 € 4.02 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Roja Parfums Enigma Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 213.00 € 4.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Roja Parfums Enigma Parfum 50 ml kvepalai moterims 8-10 d.d. 214.68 € 4.29 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Roja Parfums ROJA ENIGMA FEMME PERFUME 50 ML 218.58 € 4.37 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Roja Parfums Enigma Pour Femme, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 276.9 € 226.90 € * 4.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 276.9 € Kvapusis vanduo Roja Parfums Enigma Pour Femme, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 276.9 € 226.90 € * 4.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 276.9 € Kvepalai-purškiklis Roja Parfums Enigma, 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 354 € Galima mokėti atsiimant 226.90 € * 4.54 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 354 € Galima mokėti atsiimant ROJA PARFUMS Enigma Parfum spray 50ml | 5060270292739 | 5060270292739 263.15 € 5.26 €/ml. Peržiūrėti Roja Parfums Enigma Perfume PAR 50 ml 290.40 € 5.81 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (5) Roja Parfums Enigma Pour Femme Parfum 50 ml (woman) 174.35 € 3.49 €/ml. Išparduota ROJA PARFUMS Enigma Parfum spray 50ml | 5060270292739 | 5060270292739 223.30 € 4.47 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+3) „Roja“, „Enigma“, kvepalų vanduo, moterims, 50 ml 224.25 € 4.49 €/ml. Išparduota Roja Parfums Enigma Pour Homme kvepalai vyrams 50 ml 454.50 € 9.09 €/ml. Išparduota Roja - Enigma Parfum Pour Homme - Kvapusis vanduo - Nude 520.00 € 10.40 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 00:08. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvepalai (parfum) Brūkšninis kodas 5056663802418, 5056663802555, 5060270292739, 5060270292760 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvepalai (parfum) Brūkšninis kodas 5056663802418, 5056663802555, 5060270292739, 5060270292760 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Roja Parfums Isola Blu EDP 50 ml nuo 225.92 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Roja Parfums Roja Elixir Extrait De Parfum Spray 50 ml nuo 164.02 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Roja Parfums Scandal Pour Femme Essence de Parfum 100 ml nuo 151.20 € 13 parduotuvių Peržiūrėti Roja Parfums Enigma Aoud Parfum 50 ml nuo 146.20 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Roja Parfums Enigma Aoud Parfum 100ml nuo 295.36 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Roja Parfums 51 Pour Femme EDP 75ml nuo 131.66 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Initio Oud For Greatness EDP 90ml nuo 149.99 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Parfums de Marly Valaya EDP 75ml nuo 154.32 € 5 parduotuvės Peržiūrėti