3 Moteriški kvepalai Serge Lutens La Fille de Berlin EDP 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 51.99 € nuo 1.04 €/ml. Žiūrėti kainas (11) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Kvapusis vanduo Serge Lutens La Fille De Berlin, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 78.9 € 70.90 € * 1.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 78.9 € Serge Lutens La Fille de Berlin EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 75.93 € 1.52 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Serge Lutens La Fille de Berlin EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 51.99 € 1.04 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.01-10.02 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.01-10.02 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Serge Lutens La Fille De Berlin EDP parfumuotas vanduo unisex, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 55.00 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Serge Lutens La Fille de Berlin Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 55.00 € 1.10 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Serge Lutens La Fille De Berlin EDP parfumuotas vanduo unisex, 50 ml Galima mokėti atsiimant 57.89 € 1.16 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Serge Lutens La Fille De Berlin, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 78.9 € 70.90 € * 1.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 78.9 € Kvapusis vanduo Serge Lutens La Fille De Berlin, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 78.9 € 70.90 € * 1.42 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 78.9 € Serge Lutens La Fille de Berlin EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 75.93 € 1.52 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Serge Lutens Collection Noire La Fille de Berlin (EDP) Eau de Parfum unisex 50 ml 83.63 € 1.67 €/ml. Peržiūrėti Parfumuotas vanduo Serge Lutens La Fille de Berlin unisex 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 86.81 € 1.74 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Serge Lutens Dziewczyna z Berlina EDP 50ml | 3700358123389 | 3700358123389 92.70 € 1.85 €/ml. Peržiūrėti Serge Lutens Dziewczyna z Berlina EDP 50ml unisex kvepalai 112.29 € 2.25 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (11) La Fille de Berlin EDP 42.01 € 0.84 €/ml. Išparduota Serge Lutens La Fille de Berlin Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 49.24 € 0.98 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+9) Serge Lutens La Fille de Berlin Eau De Parfum 50ml kvepalai 51.88 € 1.04 €/ml. Išparduota Serge Lutens „La Fille de Berlin“ EDP, 50 ml 51.99 € 1.04 €/ml. Išparduota Serge Lutens „La Fille de Berlin“ EDP, 50 ml 52.27 € 1.05 €/ml. Išparduota Serge Lutens La Fille de Berlin EDP unisex kvepalai, 50 ml 54.27 € 1.09 €/ml. Išparduota Kvepalai Serge Lutens La Fille de Berlin EDP 50 ml | 3700358122139 | 3700358122139 57.70 € 1.15 €/ml. Išparduota Serge Lutens La Fille de Berlin EDP 50ml 63.15 € 1.26 €/ml. Išparduota Serge Lutens Collection Noire La Fille de Berlin (EDP) parfimērijas ūdens unisex 50 ml 67.74 € 1.35 €/ml. Išparduota Parfumuotas vanduo Serge Lutens La Fille De Berlin, 50 ml, 50 ml 69.95 € 1.40 €/ml. Išparduota Serge Lutens Collection Noire La Fille de Berlin Parfumuotas vanduo Unisex 50 ml 87.20 € 1.74 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-09-30 12:15. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3700358001922, 3700358122139, 3700358123389, 3700358219501 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3700358001922, 3700358122139, 3700358123389, 3700358219501 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Serge Lutens Un Bois Vanille EDP 50 ml nuo 36.18 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens Écrin de Fumée, 50 ml nuo 51.63 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens Parole d'Eau EDP - 100 ml. nuo 29.95 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens Feminite Du Bois 100ml EDP Unisex nuo 80.55 € 15 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens La Fille Tour De Fer EDP 50 ml nuo 54.90 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Serge Lutens Feminite du Bois EDP 50 ml nuo 48.89 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Giorgio Armani Power of You EDP 30 ml nuo 51.45 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Versace Versense EDT 100ml nuo 52.90 € 18 parduotuvių Peržiūrėti