Moteriški kvepalai Sisley Eau du Soir, 30ml (EDP) kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 91.33 € nuo 3.04 €/ml. Žiūrėti kainas (5) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Sisley „Eau du Soir“ EDP 30 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 94.86 € 3.16 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Sisley Eau du Soir Parfumuotas vanduo moterims 30 ml 2 - 5d.d. 107.00 € 3.57 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Sisley Eau du Soir EDP moterims 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 120.2 € Galima mokėti atsiimant 108.50 € * 3.62 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 120.2 € Galima mokėti atsiimant Sisley - Eau du Soir I Love My 30Ml Set Kvepalų rinkiniai 1 pieces female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 132.00 € 4.40 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Sisley Eau Du Soir EDP parfumuotas vanduo moterims, 30 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 91.33 € 3.04 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Sisley „Eau du Soir“ EDP 30 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 94.86 € 3.16 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Sisley Eau du Soir Parfumuotas vanduo moterims 30 ml 2 - 5d.d. 107.00 € 3.57 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Sisley Eau du Soir EDP moterims 30 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 120.2 € Galima mokėti atsiimant 108.50 € * 3.62 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 120.2 € Galima mokėti atsiimant Sisley - Eau du Soir I Love My 30Ml Set Kvepalų rinkiniai 1 pieces female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 132.00 € 4.40 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant ŠIUO METU IŠPARDUOTA (11) Sisley Eau de Soir EDP kvepalai moterims, 30 ml 68.83 € 2.29 €/ml. Išparduota Sisley Eau du Soir Eau De Parfum 30 ml (woman) 69.73 € 2.32 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+9) Sisley Eau du Soir Eau De Parfum 30 ml kvepalai moterims 69.99 € 2.33 €/ml. Išparduota Sisley Eau Du Soir EDP parfumuotas vanduo moterims, 30 ml 72.10 € 2.40 €/ml. Išparduota Sisley Eau du Soir 30ml 77.96 € 2.60 €/ml. Išparduota Sisley EDP 30 ml | 28081 | 3473311960009 79.35 € 2.65 €/ml. Išparduota Sisley Eau Du Soir Parfumuotas vanduo 30ml 80.00 € 2.67 €/ml. Išparduota Sisley Eau Du Soir EDP 30ml 80.71 € 2.69 €/ml. Išparduota Sisley Eau du Soir EDP kvepalai moterims - 30 ml. 83.99 € 2.80 €/ml. Išparduota Sisley Eau de Soir Eau de Parfum for Women 30 ml 84.60 € 2.82 €/ml. Išparduota Sisley Eau de Soir parfimērijas ūdens sievietēm 30 ml 93.35 € 3.11 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 16:31. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3473311960009, 3473311960139, 3473311960221, 3473311960245 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 30 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3473311960009, 3473311960139, 3473311960221, 3473311960245 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Sisley Izia La Nuit EDP 30 ml nuo 69.25 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Sisley Eau du Soir 100ml EDP nuo 83.38 € 10 parduotuvių Peržiūrėti Sisley L´Eau Revee D´Hubert EDT - 50 ml nuo 57.85 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Sisley Soir de Lune 100ml EDP 289.00 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Sisley Soir de Lune, 30ml (EDP) nuo 87.55 € 5 parduotuvės Peržiūrėti Sisley L'Eau Revee d'Aria EDT 100 ml nuo 63.55 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Armani Power of You EDP 90 ml nuo 77.85 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml nuo 97.89 € 20 parduotuvių Peržiūrėti