Moteriški kvepalai Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Body Mist, 90 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 17.55 € nuo 0.20 €/ml. Žiūrėti kainas (19) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '68 kvapioji kūno ir plaukų dulksna moterims 90 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. 17.55 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. Sol de Janeiro - Brazilian Crush Cheirosa 68 Kūno dulksna 90 ml unisex 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 19.50 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Kūno purškiklis Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.29 € 20.79 € * 0.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.29 € Kūno dulksna Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '68 Beija, 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.49 € Galima mokėti atsiimant 21.11 € * 0.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.49 € Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '68 kvapioji kūno ir plaukų dulksna moterims 90 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. 17.55 € 0.20 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 19.50 EUR. 2 - 5d.d. SOL DE JANEIRO Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 19.45 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Sol de Janeiro - Brazilian Crush Cheirosa 68 Kūno dulksna 90 ml unisex 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 19.50 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Kūno purškiklis Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.29 € 20.79 € * 0.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.29 € Kūno purškiklis Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.29 € 20.79 € * 0.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 28.29 € Kūno dulksna Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '68 Beija, 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.49 € Galima mokėti atsiimant 21.11 € * 0.23 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 39.49 € Galima mokėti atsiimant Kūno dulksna moterims Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa `68 90ml Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant 21.35 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 4-7 d.d. 4-7 d.d. Galima mokėti atsiimant Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Body Mist Kūno ir plaukų dulksna, 90 ml Galima mokėti atsiimant 21.40 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Hair and Body Fragrance Mist - parfumuota kūno ir plaukų dulksna, 90 ml 5-9 d.d. 22.10 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Bodyspray 90 ml moterims 6-8 d.d. 22.19 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Body Mist kūno ir plaukų dulksna, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 22.70 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Beija Flor™ kūno ir plaukų dulksna - 90 ml. Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 22.99 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Sol De Janeiro Cheirosa 68 Kūno purškiklis 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. 23.29 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-8 d. Sol De Janeiro Cheirosa 68 Kūno purškiklis 90 ml 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS 23.29 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti 3-8 d. -3€ su kodu KAINOS Sol De Janeiro - Cheirosa '68 Perfume Mist 90Ml - Kvapusis vanduo - Nude Pristatymas 3-5 d.d. 26.90 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 3-5 d.d. Sol De Janeiro Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Bodyspray 90 ml (woman) | 810912032255 | 810912032255 31.95 € 0.36 €/ml. Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist 90 ml 32.01 € 0.36 €/ml. Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist kvapioji kūno ir plaukų dulksna, 90 ml 35.19 € 0.39 €/ml. Peržiūrėti Sol de Janeiro, Brazilian Crush Cheirosa '68, Scented Spray, For Women, 90 ml Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 54.00 € 0.60 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (3) Brazilian Crush Cheirosa 68 Hair and Body Fragrance Mist - Parfémovaný sprej na tělo a vlasy 21.00 € 0.23 €/ml. Išparduota Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Body Mist, 90 ml 26.67 € 0.30 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+1) Sol De Janeiro Cheirosa 68 Perfume Mist 90 Ml 32.19 € 0.36 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-03 09:40. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0810912032255, 5328851231691, 8109120322558, 9328871258513 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0810912032255, 5328851231691, 8109120322558, 9328871258513 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 90 ml nuo 17.55 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Kūno ir plaukų dulksna Sol De Janeiro Brazil Crush Cheirosa 68, 240 ml nuo 27.27 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Body Mist, 90 ml nuo 19.36 € 19 parduotuvių Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa '59 kvapioji dulksna 240ml nuo 31.65 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa '48 kvapioji dulksna 90ml nuo 17.55 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa 39 kūno ir plaukų dulksna 90 ml nuo 17.55 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein In2U Her EDT 150ml nuo 17.24 € 24 parduotuvės Peržiūrėti