5 Moteriški kvepalai Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Body Mist, 90 ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 19.36 € nuo 0.22 €/ml. Žiūrėti kainas (19) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '71 kvapioji kūno ir plaukų dulksna moterims 90 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 22.30 EUR. 2 - 5d.d. 20.07 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 22.30 EUR. 2 - 5d.d. Sol de Janeiro - Cheirosa 71 Kūno dulksna 90 ml unisex 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 22.30 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Kūno dulksna Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 22.30 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 kūno dulksna Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 23.49 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo PAGAL KAINĄ Kūno ir plaukų dulksna Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71, 90 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant 19.36 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-20 d.d. 14-20 d.d. Galima mokėti atsiimant Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '71 kvapioji kūno ir plaukų dulksna moterims 90 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 22.30 EUR. 2 - 5d.d. 20.07 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 22.30 EUR. 2 - 5d.d. Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Hair & Body Mist Plaukų ir kūno dulksna, 90 ml Galima mokėti atsiimant 20.13 € 0.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Bodyspray 90 ml moterims 6-8 d.d. 20.61 € 0.23 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. Sol De Janeiro Cheirosa 71 Perfume Mist - Parfémovaný sprej na tělo a vlasy 90 ml 5-9 d.d. 21.22 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Sol de Janeiro - Cheirosa 71 Kūno dulksna 90 ml unisex 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 22.30 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Kūno dulksna Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 22.30 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Kūno dulksna Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € 22.30 € * 0.25 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 32.9 € Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Hair & Body Mist kūno ir plaukų dulksna - 90 ml. Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 22.99 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 kūno dulksna Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 23.49 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Body Mist kūno dulksna, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 23.65 € 0.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Sol De Janeiro Cheirosa 71 Kūno purškiklis 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. 25.13 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 3-10 d. Sol De Janeiro Cheirosa 71 Kūno purškiklis 90 ml 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS 25.13 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti 3-10 d. -3€ su kodu KAINOS SOL DE JANEIRO Brazilian Crush Cheirosa 71 Perfume Mist 90ml 25.95 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Saldžią šilumą skleidžianti kūno ir plaukų dulksna Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '71, 90 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 28.84 € Galima mokėti atsiimant 26.33 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 28.84 € Galima mokėti atsiimant Sol De Janeiro - Cheirosa '71 Perfume Mist 90Ml - Savaiminio įdegio dulksna - Nude Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. 26.90 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Šiai prekei svetainėje boozt.com taikoma nuolaida. Yra papildomų sąlygų. Pristatymas 3-5 d.d. Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71, Hair Scented Mist, For Women, 90 ml 29.66 € 0.33 €/ml. Peržiūrėti Sol De Janeiro Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71 Body Mist - - 90 ml | 810912030848 | 810912030848 31.95 € 0.36 €/ml. Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa 71 Perfume Mist kvapioji kūno ir plaukų dulksna, 90 ml 35.19 € 0.39 €/ml. Peržiūrėti ŠIUO METU IŠPARDUOTA (4) Cheirosa 71 Perfume Mist 20.15 € 0.22 €/ml. Išparduota Kūno ir plaukų dulksna Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 71, 90 ml 23.11 € 0.26 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+2) Sol De Janeiro - Doce de Leite Mist 90ml 27.95 € 0.31 €/ml. Išparduota Sol de Janeiro, Brazilian Crush Cheirosa 71, Hair Scented Mist, For Women, 90 ml 32.47 € 0.36 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-03 08:42. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0810912030848, 5328851218289, 5903798148471, 7808858356569, 8109120308484 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0810912030848, 5328851218289, 5903798148471, 7808858356569, 8109120308484 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Sol de Janeiro Brazilian Crush Cheirosa '62 90 ml nuo 17.55 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Kūno ir plaukų dulksna Sol De Janeiro Brazil Crush Cheirosa 68, 240 ml nuo 27.27 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa '59 kvapioji dulksna 240ml nuo 31.65 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa '48 kvapioji dulksna 90ml nuo 17.55 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Sol de Janeiro Cheirosa 39 kūno ir plaukų dulksna 90 ml nuo 17.55 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Rasasi Rumz Al Rasasi Zebra (9325) Pour Elle EDP 50 ml nuo 19.89 € 14 parduotuvių Peržiūrėti Calvin Klein CK IN2U Her 100ml EDT nuo 18.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Armaf Club de Nuit Intense Woman EDP 30 ml nuo 19.25 € 13 parduotuvių Peržiūrėti