Moteriški kvepalai Versace Crystal Emerald EDP 90ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 70.99 € nuo 0.79 €/ml. Žiūrėti kainas (17) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Moteriški kvepalai, Tester Versace Crystal Emerald EDP 90ml Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 70.99 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Versace Crystal Emerald Eau De Parfum 90 ml Tester Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 77.69 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Versace Crystal Emerald EDP W 90 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 84.87 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Versace Crystal Emerald Parfumuotas vanduo moterims 90 ml 2 - 5d.d. 125.00 € 1.39 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. PAGAL KAINĄ Moteriški kvepalai, Tester Versace Crystal Emerald EDP 90ml Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant 70.99 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-14 d.d. 7-14 d.d. Galima mokėti atsiimant Flakon Versace Crystal Emerald EDP 90ml Galima mokėti atsiimant 70.99 € 0.79 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace Crystal Emerald EDP kvepalai moterims - 90 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 74.99 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Crystal Emerald Parfumuotas vanduo 90ml Galima mokėti atsiimant 75.00 € 0.83 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace Crystal Emerald Dla Niej Woda Perfumowana - 90Ml | 0000033413K | 8011003901647 75.95 € 0.84 €/ml. Peržiūrėti Versace Crystal Emerald Eau De Parfum 90 ml Tester nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. 77.69 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-9 d. Versace Crystal Emerald Eau De Parfum 90 ml Tester Kvepalai 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS 77.69 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti 4-9 d. -3€ su kodu KAINOS Versace Crystal Emerald EDP W 90 ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 84.87 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Versace Crystal Emerald (EDP) Eau de Parfum for Women 90 ml 85.19 € 0.95 €/ml. Peržiūrėti Versace Crystal Emerald EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 86.35 € 0.96 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace CRYSTAL EMERALD EDP 90ml 100.80 € 1.12 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai moterims Versace Crystal Emerald, 90 ml EDP Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 109.40 € 1.22 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Crystal Emerald Perfume EDP 90 ml 122.39 € 1.36 €/ml. Peržiūrėti Versace Crystal Emerald Parfumuotas vanduo moterims 90 ml 2 - 5d.d. 125.00 € 1.39 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Kvapusis vanduo Versace Crystal Emerald, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 136.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 125.00 € * 1.39 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 136.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvapusis vanduo Versace Crystal Emerald, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 136.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 125.00 € * 1.39 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 136.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Versace Fragrance - Crystal Emerald Edp - Kvapusis vanduo - Nude Pristatymas 3-5 d.d. 135.00 € 1.50 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 3-5 d.d. ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) Versace Crystal Emerald Edp 90 ml Tester 64.86 € 0.72 €/ml. Išparduota Versace Crystal Emerald EDP Tester kvepalai moterims, 90 ml 65.55 € 0.73 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) Versace Crystal Emerald Eau De Parfum - tester 90 ml kvepalai moterims 65.61 € 0.73 €/ml. Išparduota Versace Crystal Emerald Eau De Parfum Spray 90ml Set 4 Pieces 75.84 € 0.84 €/ml. Išparduota Versace Crystal Emerald Kvepalų vanduo moterims - 90 ml | 8011003901647 | 8011003901647 101.30 € 1.13 €/ml. Išparduota Versace - Eau de Parfum Crystal Emerald Parfumuotas vanduo 90 ml female 107.64 € 1.20 €/ml. Išparduota Rinkinys Versace Crystal Emerald moterims: kvapusis vanduo EDP, 90 ml + kvapusis vanduo EDP, 5 ml + dušo želė, 100 ml + kūno losjonas, 100 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 131.15 € 118.30 € * 1.31 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 11:13. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0801100390684, 8011003901647, 8011003901722, 8011003906840 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0801100390684, 8011003901647, 8011003901722, 8011003906840 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml nuo 63.90 € 23 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 54.99 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Pour Femme Dylan Turquoise EDT 100ml Testeris nuo 38.53 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Versace Crystal Noir EDP 90ml Testeris nuo 59.65 € 3 parduotuvės Peržiūrėti Versace Bright Crystal Parfum 90ml nuo 77.56 € 16 parduotuvių Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.05 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Lancome Idole EDP 100ml nuo 74.86 € 20 parduotuvių Peržiūrėti