2 Moteriški kvepalai Versace Crystal Noir EDP 90ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 62.82 € nuo 0.70 €/ml. Žiūrėti kainas (24) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Versace Crystal Noir Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 69.88 € 0.78 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Versace Crystal Noir EDP moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant 77.19 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Versace Crystal Noir, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 95.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 77.19 € * 0.86 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 95.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Kvepalai moterims Versace Crystal Noir EDP, 90 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 78.63 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Versace Crystal Noir EDP, 90 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 62.82 € 0.70 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Versace Crystal Noir Eau De Parfum 90 ml kvepalai moterims 6-8 d.d. 63.80 € 0.71 €/ml. Peržiūrėti 6-8 d.d. VERSACE CRYSTAL NOIR parfumuotas moterų vanduo, 90 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 63.90 € 0.71 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Versace Crystal Noir Parfum Parfumuotas vanduo - testeris 90ml Galima mokėti atsiimant 64.00 € 0.71 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace Crystal Noir EDP kvepalai moterims, 90 ml 8-10 d.d. 64.42 € 0.72 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. Versace Crystal Noir EDP parfumuotas vanduo moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 66.40 € 0.74 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Crystal Noir Eau De Parfum 90 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d 69.88 € 0.78 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d Versace Crystal Noir Eau De Parfum 90 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 69.88 € 0.78 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Kvapusis vanduo Versace Crystal Noir EDP moterims, 90 ml Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant 77.19 € 0.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Versace Crystal Noir, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 95.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 77.19 € * 0.86 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 95.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Versace Crystal Noir (EDP) Eau de Parfum for Women 90 ml 78.06 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Kvepalai moterims Versace Crystal Noir EDP, 90 ml Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant 78.63 € 0.87 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 7-12 d.d. 7-12 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Versace Crystal Noir, 90 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 95.9 € Pristatymas 1-4 d. d. 79.90 € * 0.89 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 95.9 € Pristatymas 1-4 d. d. Versace Crystal Noir Parfum PP kvepalai moterims - 90 ml. Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 84.99 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.03-10.05 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.03-10.05 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace Elegantiškas, moteriškas gėlių–rytietiškas aromatas Crystal Noir EDP, 90 ml 85.00 € 0.94 €/ml. Peržiūrėti Versace Crystal Noir Perfume EDP 90ml 93.53 € 1.04 €/ml. Peržiūrėti Versace Crystal Noir Parfum PP perfumy dla kobiet 90 ml | W2S-S05124568 | 8011003891061 98.10 € 1.09 €/ml. Peržiūrėti Versace Crystal Noir Parfum 90ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 105.55 € 1.17 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Parfumuotas vanduo Versace Crystal Noir 90 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 112.96 € 1.26 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Versace - Crystal Noir Parfum 90 ml Galima mokėti atsiimant 120.99 € 1.34 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace Crystal Noir Parfum kvepalai moterims 90 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 135.00 EUR. 2 - 5d.d. 121.50 € 1.35 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 135.00 EUR. 2 - 5d.d. Versace - Crystal Noir Parfum 90 ml Galima mokėti atsiimant 126.31 € 1.40 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Versace - Crystal Noir Parfum 90Ml Unisex kvepalai 90 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 135.00 € 1.50 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Versace, Crystal Noir, Parfum, For Women, 90 ml Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas 139.00 € 1.54 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Pristatymas 2-6 d.d. Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (6) Versace Crystal Noir Parfum - tester 90 ml (woman) 46.93 € 0.52 €/ml. Išparduota VERSACE CRYSTAL NOIR EDP, Kvapusis vanduo moterims, 90ml 65.99 € 0.73 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+4) Kvepalai moterims Versace Crystal Noir EDP, 90 ml 68.43 € 0.76 €/ml. Išparduota Versace Crystal Noir Parfumas EDP 90ml | 8018365070462 | 8018365070462 71.00 € 0.79 €/ml. Išparduota Versace Crystal Noir parfuminis vanduo (EDP) 90 ml 74.75 € 0.83 €/ml. Išparduota Versace Fragrance - Crystal Noir Parfum - Kvapusis vanduo - Nude 180.00 € 2.00 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-02 11:54. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0746480055702, 8011003891061, 8011003891504, 8011003902866, 8018365070462 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 90 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 0746480055702, 8011003891061, 8011003891504, 8011003902866, 8018365070462 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Versace Versense EDT 100ml nuo 53.35 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Versace Bright Crystal EDT 90ml nuo 55.45 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Versace Eros Pour Femme 100ml EDP nuo 48.90 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Versace Yellow Diamond EDT 90ml nuo 35.29 € 9 parduotuvės Peržiūrėti Versace Dylan Purple EDP 100 ml nuo 49.97 € 21 parduotuvė Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.25 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Bvlgari Omnia Crystalline EDT 100 ml nuo 65.51 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Yves Saint Laurent YSL Myslf EDP 60 ml nuo 63.59 € 22 parduotuvės Peržiūrėti