2 Moteriški kvepalai Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50ml kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 74.67 € nuo 1.49 €/ml. Žiūrėti kainas (23) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 74.67 € 1.49 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium EDP moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 106.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 74.67 € * 1.49 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 106.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 79.99 € 1.60 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 82.53 € 1.65 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS PAGAL KAINĄ Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 50 ml Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant 74.67 € 1.49 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 14-18 d.d. 14-18 d.d. Galima mokėti atsiimant Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium EDP moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 106.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 74.67 € * 1.49 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 106.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium EDP kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 74.99 € 1.50 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.02-10.03 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.02-10.03 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas YSL Black Opium EDP parfumuotas vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 75.90 € 1.52 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 50 ml Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant 75.93 € 1.52 €/ml. Peržiūrėti Išsiųsime šiandien Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium Parfumuotas vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 79.00 € 1.58 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium EDP kvepalai moterims, 50 ml 8-10 d.d. 79.52 € 1.59 €/ml. Peržiūrėti 8-10 d.d. YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM parfumuotas vanduo, 50 ml 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas 79.90 € 1.60 €/ml. Peržiūrėti 1 - 3 darbo dienos Nemokamas pristatymas Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 79.99 € 1.60 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. 82.53 € 1.65 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 1-7 d. Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50 ml Kvepalai 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS 82.53 € 1.65 €/ml. Peržiūrėti 1-7 d. -3€ su kodu KAINOS YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM EDP, kvapusis vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 88.50 € 1.77 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50 ml moteriški kvepalai 89.18 € 1.78 €/ml. Peržiūrėti Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € 89.67 € * 1.79 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € Kvapusis vanduo Yves Saint Laurent Black Opium, 50 ml *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € 89.67 € * 1.79 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma SMART NET nariams. Įprasta kaina 106.9 € Yves Saint Laurent Black Opium Parfumuotas vanduo moterims 50 ml 2 - 5d.d. 90.70 € 1.81 €/ml. Peržiūrėti 2 - 5d.d. Yves Saint Laurent Black Opium EDP 50ml 92.60 € 1.85 €/ml. Peržiūrėti Yves Saint Laurent - Black Opium EDP 50ml Galima mokėti atsiimant 93.16 € 1.86 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent - Black Opium EDP 50ml Galima mokėti atsiimant 97.27 € 1.95 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent - Black Opium Parfumuotas vanduo 50 ml female 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant 99.90 € 2.00 €/ml. Peržiūrėti 1–2 d. d. Galima mokėti atsiimant Yves Saint Laurent Black Opium Perfume EDP 50 ml 104.78 € 2.10 €/ml. Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas 110.00 € 2.20 €/ml. Peržiūrėti Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas Parfumuotas vanduo moterims Yves Saint Laurent Black Opium 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 146.12 € 2.92 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (7) Black Opium EDP 68.69 € 1.37 €/ml. Išparduota Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50 ml kvepalai moterims 78.54 € 1.57 €/ml. Išparduota Rodyti visus (+5) YVES SAINT LAURENT BLACK OPIUM EDP moterims, 50 ml 79.99 € 1.60 €/ml. Išparduota Kvepalai moterims Yves Saint Laurent Black Opium EDP, 50 ml 80.99 € 1.62 €/ml. Išparduota YSL Black Opium Edp Spray, 50 ml 90.14 € 1.80 €/ml. Išparduota Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50 ml 93.70 € 1.87 €/ml. Išparduota Ikoninis, jausmingai intensyvus ir energingas kvapas Yves Saint Laurent Black Opium Eau De Parfum 50 ml 104.00 € 2.08 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-01 08:17. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3365440787919, 3612620313575, 3614271868459, 3614272146723, 3614272547926, 3614272968509, 6294016158662 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Kvapusis vanduo (EDP) Brūkšninis kodas 3365440787919, 3612620313575, 3614271868459, 3614272146723, 3614272547926, 3614272968509, 6294016158662 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Yves Saint Laurent Black Opium EDP 90ml nuo 97.89 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Yves Saint Laurent Black Opium EDP 30ml nuo 54.00 € 24 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Libre Berry Crush EDP 50ml nuo 87.25 € 18 parduotuvių Peržiūrėti Yves Saint Laurent YSL Myslf EDP 60 ml nuo 63.66 € 22 parduotuvės Peržiūrėti Yves Saint Laurent Libre EDP 90ml nuo 103.80 € 25 parduotuvės Peržiūrėti Armani Power of You EDP 50 ml nuo 67.05 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Lancome Idole EDP 100ml nuo 74.86 € 20 parduotuvių Peržiūrėti Cartier La Panthere 50ml EDP nuo 67.99 € 19 parduotuvių Peržiūrėti