Rasta: 4740
Finder 60.12.9.024.0040
Finder 56.34.8.230.0040
Finder 39.11.0.006.0060
Finder 39.31.3.230.0060
Finder 93.62.7.024
Finder 095.08.0
PCB Relė 30.22.9.012.0000 (30.22.9.012)
* Kainos tikrinamos kas 1 val. arba dažniau. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų.
| Finder 07F.35 – patikimas laikrodinis laikmatis | 17.60 € |
| Finder 60.12.9.024.0040 | 31.99 € |
| Finder 56.34.8.230.0040 | 31.99 € |
| Finder 39.11.0.006.0060 | 35.99 € |
| FINDER S.p.A. mėlynas varžtinis lizdas su užspaudžiamu tvirtinimu 94.74 (94.74) | 18.04 € |