Rasta: 674
Korpusas Horsch 33010300
Įvorė Horsch 34181505
Strypas Horsch 34183500
Diskas su guoliu Horsch 23463600
Trąšų diskas Horsch 00311025, 380x5 mm
Sėjimo noragėlio padas Horsch 00310656
Volo diskas Horsch 34284403
Dozatoriaus ašelė Horsch 01501905
Valytuvas Horsch 23246300
Remonto komplektas Horsch 00111429
Apkaba U-prof. HORSCH 704906678
Strėlinis norag. HORSCH TOPMIX 310x310x10
Koja Horsch 34060835 Bellota
Kaltas HM 00310915 Horsch su kietl.
Akėtėlė 23250303 /Horsch/
Diskas Horsch 460x6 28071304M
Diskas Horsch 23010201 340x3mm
Diskas Horsch 23246106 460x6mm
Sparnas HORSCH 34060857 D
* Kainos tikrinamos kas 1 val. arba dažniau. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų.
| Korpusas Horsch 33010300 | 105.00 € |
| Įvorė Horsch 34181505 | 20.30 € |
| Strypas Horsch 34183500 | 20.30 € |
| Diskas su guoliu Horsch 23463600 | 81.55 € |
| Trąšų diskas Horsch 00311025, 380x5 mm | 40.60 € |