Rasta: 1250
KS TOOLS XZN M8 30 mm antgalis
T-formos atsuktuvas KS tools; HEX2
Tepalo filtro nuėmimo raktas KS TOOLS 1509313
Dinamometrinis raktas KS TOOLS 5161572
Raktas žvakių KS TOOLS 9111590
Kombinuotas raktas KS TOOLS 5170619
Kombinuotas raktas KS TOOLS 5180617
Dinamometrinis raktas KS TOOLS 512.0015
Alyvos filtro raktų rinkinys KS TOOLS 512.5075
Dinamometrinis raktas KS TOOLS 516.9012
Terkšlinis raktas KS TOOLS 5034222
Terkšlinis raktas KS TOOLS 5034815
Kombinuotas raktas KS TOOLS 5170614
Kombinuotas raktas KS TOOLS 5180016
Kombinuotų raktų rinkinys KS TOOLS 5170052
Terkšlinis raktas KS TOOLS 5034614
Terkšlinis raktas KS TOOLS 5034221
* Kainos tikrinamos kas 1 val. arba dažniau. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų.
| KS TOOLS XZN M8 30 mm antgalis | 2.27 € |
| Terkšlinių veržliarakčių rinkinys KS Tools 503.4270; 4 vnt. | 303.67 € |
| T-formos atsuktuvas KS tools; HEX2 | 9.22 € |
| Tepalo filtro nuėmimo raktas KS TOOLS 1509313 | 31.93 € |
| Dinamometrinis raktas KS TOOLS 5161572 | 209.10 € |