Rasta: 697
Swiss Military Hanowa Thunderbolt SMWGH0000803
Swiss Military Hanowa Flagship X SMWGH2100602
Swiss Alpine Military Typhoon 7005.9135
Swiss Alpine Military Avenger 7005.1135
Swiss Military Hanowa Thunderbolt SMWGB0000805
Swiss Military Hanowa Lynx SMWGH0000704
Swiss Military Hanowa Sonoran SMWGH2101902
Swiss Military Hanowa Pioneer SMWGH0004104
Swiss Military Hanowa Condor SMWGB0003703
* Kainos tikrinamos kas 1 val. arba dažniau. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų.
| Swiss Military Hanowa Thunderbolt SMWGH0000803 | 329.00 € |
| Swiss Military Hanowa Flagship X SMWGH2100602 | 269.00 € |
| Swiss Alpine Military Raptor Chronograph 7029.9138 | 244.65 € |
| Swiss Alpine Military Typhoon 7005.9135 | 244.65 € |
| Swiss Alpine Military Avenger 7005.1135 | 211.60 € |