Tadas | 2017-08-30
Reikia pripažinti kad telefonas labai gerai ir estetiškai sukurtas. Nors ekranas yra tik 4 coliu, bet čia visiškai užtenka. Sistema veikia labai gerai, sklandžiai ir naudojimasis juo yra žymiai geresnis negu Androidu. TouchID-ekstra - kaip man daug geriau funkcionuoja negu pirštų skaneris telefone Galaxy Note 4. Telefonas labai patogiai įsitaiso rankoje o naudojimas yra labai intuityvus. Manau tai yra labai geras pasirinkimas tiems, kurie nenori kad jų telefonas labai greitas pasenstu.
Dideliu pliusą jam duoda tai jo intuityvumas. na mažas minusas jo tai kebulas labai lengvai draskomas.
Jana | 2017-08-30
Telefonas yra labai geras, pirmiausia yra jis labai patogus, pati turiu dabar iPhone 6 plus, nes iPhone 5s dabar priklauso mano vyrui, bet su mielu noru apsikeiščiau su juo telefonais, labai malonu laikyti ji rankoje, turi idealius išmatavimus :) 16GB tai yra užtenkanti talpa jejgu ne talpinti i ji perdaug nereikalngu nuotraukų arba filmų. Nuostabi ekrano raiška, labai geros nuotraukos iš galinio aparato, rekomnduoju fanams firmos Apple. Labai aukštos kokybės korpusas, puikios ausinės, gera bateriją, labai geras ryšis.
Ugnė | 2017-08-30
Telefonas yra nuostabus. Naudoju ji jau 2 menesius ir nematau jame jokių defektų. Sistema veikia sklandžiai, yra labai intuityvus. Be pakrovimo telefonas veikia 2 dienas normaliai ji naudojant - sms, skambučiai, foto, internetas. Garso kokybė yra labai gera, garsiakalbis groja labai garsiai ir švariai. Klausyti muzikos per ausinės irgi labai malonu, tiesiog nuostabu - tokio garso aš nesitikėjau! Smsu rašymas pagaliau ne nerviną - žodžių numatymas veikia tesiog fantastiškai. Netgi išjungus tą funkcija ne atsiranda daug klaidų, klaviatura yra stebinanti, Iphonas turi įmontuotą labai gera fotoaparatą - nuotraukos išeina labai gražios. Papildomai telefono greitis padeda padaryti greitai idealią nuotraką. Aplikacijos sukurtos Iphone yra labiau rafinuotos ir veikia tesiog geriau. Super telefonas, REKOMENDUOJU!
Ignas | 2017-08-30
Veikia sklandžiai, malonus naudojimasis ir labai gerai atrodo. Idealus el. pašto naudojimui, naršymui internetu, fotografavimui, labai gera kokybė pokalbiams. Aukštos klasės įrenginys su galimybe instaliuoti reikalingas aplikacijas. Po perejimo iš android, šiek tiek užtrukau kaip suprasti kaip juo naudotis, bet dabar viska darau intuityviai. Minusas yra tik toks kad nieko negalima persiusti per bluetootha. Reikia jjuo naudotis atsargiai nes iphonas gali be mūsų žinios prisijungti prie interneto ir gali būti priskaičioti papildomi mokeščiai už interneto naudojimą. Šio modelio pliusas kad yra aukštos kokybės aparatas.

Prekės įvertinimas