Apple Mobilieji telefonai

Rasta: 567

Filtrai (1)
Paieška kategorijoje
Parduotuvės
 1. Rodyti visus »
Ekrano įstrižainė
 1. Rodyti daugiau »
Ekrano raiška
 1. Rodyti daugiau »
Procesorius
 1. Rodyti daugiau »
Mobilus internetas
Baterijos talpa
 1. Rodyti daugiau »
Spalva
 1. Rodyti daugiau »
Išleidimo metai
 1. Rodyti daugiau »

Kokie yra pigiausi Apple Mobilieji telefonai?

 1. Apple iPhone SE 2020 64GB Red (Raudonas)
 2. Pre-owned B grade Apple iPhone 8 64GB Space Grey - 171.99€
 3. Apple iPhone 8 64GB Silver (Sidabrinis)
 4. Pre-owned atnaujintas A klasės Apple iPhone 8 256GB pilkas išmanusis telefonas - 190.39€
 5. Išmanusis telefonas Apple iPhone 8 64GB Silver (Atnaujintas - B klasė) - 198.32€

Apple telefonai

Apple telefonai dažniausiai siejami su kokybe bei išmanumu. Šis prekinis ženklas daug investuoja į technologijas ir stengiasi savo klientams pasiūlyti mobiliuosius, kurie padeda ne tik komunikuoti, tačiau ir būti įvykių centre. Apple telefonai yra labai įvairūs, kinta funkcijomis, dizainu, kitais rametrais, kurie užtikrina, kad naudotojo poreikiai bus ne tik patenkinami, tačiau ir pranokstami.

Apple mobilieji telefonai – kiekvieno poreikiams

iPhone pasiūla auga kiekvienais metais. Gamintojai siūlo vis daugiau modelių, kurie pasižymi inovatyvumu ir platesnėmis galimybėmis. Apple iPhone pasiūla yra labai plati: 11, 12, 13, SE, XR, XS, PRO ir kiti. Daugelis žmonių tikina, kad išbandžius šio gamintojo mobiliuosius – daugiau niekada nebesirenkami jokie kiti, kadangi telefonas iPhone varijuoja savo baterijos kokybe, kameros galimybėmis, dizainu bei kitomis specifikacijomis, kurios lenkia kitų gamintojų mobiliuosius. Gamintojas funkcijas vis tobulina, kad savo klientams galėtų pasiūlyti mobiliuosius, kurių galimybės plačios, inovatyvios ir leidžiančios visapusiškai išnaudoti įrenginius, kurie, sutikite, nėra patys pigiausi.

iPhone pasirinkimas

Pirkti iPhone dažniausiai skatina šio prekinio vardo vertinimas, klientų atsiliepimai, kurie siejami su kokybe. Kiekviena iPhone serija dažniausiai „pasiūlo“ net kelis mobiliuosius, kurie iš kitų serijų kinta savo parametrais ir dažniausiai inovacijomis, kurios papildo telefonų galimybes. Ypač dažnai aptariamos iPhone 12 telefonų specifikacijos (procesorius, branduolių skaičius). Šioje „linijoje“ yra net 4 išmanieji, kuriuose yra patobulinti ankstesnių mobiliųjų parametrai. Pirmiausia, pagerintas naktinis režimas, taip pat, patobulintas fotoaparatas, kuris daugeliui žmonių yra vienas svarbiausių aspektų renkantis ne tik Apple, tačiau ir kitų gamintojų mobiliuosius. Šio telefono modeliai „priima“ daugiau šviesos, dėl to pačios fotografijos atrodo profesionalesnės. Taip pat fotografavimo metu telefonas automatiškai parenka tokius nuotraukos parametrus, kurie padeda išgauti profesionalias nuotraukas. Ne ką mažiau svarbus ir įspūdingo galingumo procesorius, kuris džiugina greitesniu mobiliojo veikimu nei gali pasiūlyti Android.

Žinoma, taip pat vertinami Lietuvoje ne taip jau ir seniai pasirodę iPhone 13 kartos telefonai. Juos pirkti galima ir internetu, ir fizinėje parduotuvėje. Dar didesnis ryškumas, inovatyvi kamera skirta ne tik fotografavimui, tačiau ir filmavimui, galiausiai, ilgesnis baterijos tarnavimo laiko tarpas, kuris taip pat svarbus šiuolaikiniam žmogui, kuris naršo 24 valandas per parą. Šiuo metu itin daug dėmesio sulaukia iPhone 13 Pro Max, kuris iš kitų modelių taip pat išsiskiria ir savo matmenimis. Žinoma, ne ką mažiau svarbios yra ir trys galinės kameros, kurios padeda pasiekti dar geresnę vaizdo kokybę bei GPU branduoliai, kurie užtikrina įrangos veikimą be jokių trikdžių. Jeigu ieškote kažko paprastesnio – geras pasirinkimas yra ir Apple iPhone 7-tas telefonas. Šis mobilusis džiugina ne tik gera baterijos tarnavimo trukme, tačiau ir palankia kaina pirkėjams. Naujausi iPhone dėl savo kainų prieinami ne kiekvienam, tačiau senesni iOS operacinės telefonai – kainuoja pigiau ir vis dar džiugina kokybe. Toks yra ir iPhone X, kuris irgi kainuoja pigiau, tačiau vertinamas dėl puikių specifikacijų, ekranas yra optimalaus dydžio, o fotoaparatas padeda įamžinti tikrai geros raiškos bei smulkmeniškas nuotraukas bei vaizdo įrašus.

iPhone kainos

Šio gamintojo mobiliųjų kaina, lyginant su kitais mobiliais, dažnai yra viena didžiausių, tad natūralu, kad daugelis siekia palyginti įkainius ir pirkti iš ten, kur teikiamas geriausias pasiūlymas. Nepamirškite, kad perkant internetu pristatymas jums gali nieko nekainuoti, tad nors tai yra ir smulkmena, tačiau, visgi, gera, kad galima sutaupyti papildomai. Žinoma, šie mobilieji taip pat gali būti perkami ir išsimokėtinai. Taigi, reikia ieškoti prekybos vietos, kuri sudaro ilgalaikes prekių apmokėjimo sutartis, taip pat įvertinkite, ar mobilusis per tą laiką nepabrangs, tai yra, už jį nebus permokama. Kai kurie pardavėjai sudarę sutartis taip pat dovanoja kažkiek nemokamų interneto GB, kurie leidžia naršyti greitai ir patogiai. Žinoma, geriausias būdas įsigyti bet kokios markės mobilųjį yra sekti akcijas. Nuolaidos mažina kainas, tačiau kokybė – tokia pat gera. Atraskite pasiūlymus ir ne tik pirkite pas tuos, kurie Apple gaminiais prekiauja pigiau, tačiau ir pas tuos, kurie siūlo akcijas bei nuolaidas. Svarbiausia įsigyti mobiliuosius iš patikimų prekybininkų, kurie siūlo gaminius legaliai. Tai yra kokybės garantija, kurios ir siekia daugelis.