Apple Mobilieji telefonai (132)

Huawei Samsung Xiaomi Apple Sony MYPHONE Nokia Doogee ULEFONE Meizu Prestigio
+40

Ekrano įstrižainė

Kamera

Talpa

  1. Rodyti visus »

Spalva

  1. Rodyti visus »

RAM

Baterija

  1. Rodyti visus »

Sim

Filtrai

DIENOS PASIŪLYMAI

Pasiūlymai, kurių kaina nukrito per 24 valandas

Mobilieji telefonai Apple jau dešimtmetį džiugina vartotojus visame pasaulyje

Apple – vienas iš nedaugelio prekinių ženklų, savo naujausio gaminio pasirodymu sukeliantis masinį ištikimų klientų susidomėjimą visame pasaulyje. Tuo dar kartą buvo galima įsitikinti šių metų rugsėjo 12 dieną, kai pasauliui buvo pristatytas naujasis Apple mobilusis telefonas „iPhone X“. Mobilieji telefonai Apple rinką pasiekė lygiai prieš 10 metų, tad naujojo modelio pasirodymas simboliškai įprasmino svarbų jubiliejų. Tie, kas skeptiškai žiūrėjo į pirmųjų Apple telefonų sėkmę neva dėl ir taip perpildytos rinkose, savo žodžius turėtų atsiimti – šio ženklo telefonai yra vertinami visame pasaulyje.

Mobilieji telefonai Apple, lyginant pirmąjį 2007 m. pasirodžiusį „iPhone“ ir karščiausią šių dienų naujovę „iPhone X“, techniniu bei dizaino atžvilgiu žymiai patobulėjo, tačiau gaminio privalumai išliko tokie patys.

Patogumas ir paprastumas. Kaip ir pirmieji, taip ir naujausi Apple telefonai išsiskiria paprastu valdymu, nereikalaujančiu iš vartotojo  ypatingų žinių.

Išskirtinumas. Mobilieji telefonai Apple turi iOS operacinę sistemą, skirtą šio prekinio ženklo gaminiams. Dauguma programėlių skirti išimtinai šiai operacinei sistemai, dėl to vartotojai gali pajusti išskirtinumą.

Sparta. Apple telefonų savininkai dažniausiai nežino, ką reiškia lėtai veikiančios programėlės. Visi telefonai pasižymi galingais procesoriais, užtikrinančiais įrenginio spartą.

Dizaino ypatybės. Remiantis atliktos apklauso duomenimis, mobilieji telefonai Apple yra labiausiai mėgstami moteriškos lyties vartotojų tarpe. Šią tendenciją neabejotinai sąlygoja faktas, jog Apple skiria didelį dėmesį gaminio dizainui: vartotojus pasiekia subtilūs, stilingi, patogūs laikyti rankoje ir daug vietos neužimantys telefonai.

Žinomumas. Įspūdingo dydžio sumos, skirtos Apple prekinio ženklo populiarinimui, atsipirko su kaupu: retas nežino, kas yra tas prakąstas obuolys ir kone kiekvienas norėtų šį įsigyti. Apple prekinis ženklas siejasi su prestižu ir geru vardu: tai yra viena iš priežasčių, skatinanti įsigyti būtent šį gaminį.

Savybėmis, kuriomis išsiskiria naujasis „iPhone X“:

·         Gerokai didesnis 5,8 colių įstrižainės OLED ekranas (ankstesnio modelio „iPhone 7 Plus“ įstrižainė buvo 5,5 colių“). Šio Apple gaminio ekranas yra ne tik didžiausias lyginant su senesniais modeliais, bet ir išsiskiria berėme konstrukcija.

·         „Face ID“ funkcija (telefono savininko identifikavimas atpažįstant veidą) pakeitė ankstesniuose modeliuose naudotą piršto antspaudo atpažinimo funkciją. Gamintojai teigia, jog ši funkcija garantuoja kur kas didesnę gaminio apsaugą.

·         Abi galinės naujojo „iPhone X“ kameros turi stabilizavimo funkciją bei išsiskiria aukštesne prietemoje darytų nuotraukų kokybe.

·         Gamintojas atsisakė visiems išmaniųjų telefonų vartotojams įprasto „Home“ mygtukas – telefono valdymas atliekamas braukant ekraną.

·         Nuotaikinga „Animojis“ funkcija – tuometinę vartotojo veido išraišką atkartojantys  emocijų veidukai.

·         Lyginant su ankstesniu modeliu, naujojo „iPhone X“ baterija tarnauja net 2 valandomis ilgiau.

Kaina – bene vienintelis minusas, kurį galima įvardinti kalbant apie Apple ženklo gaminius. Tačiau turintieji finansines galimybes įsigyti šį pirkinį, pastarojo kokybe neabejotinai liks patenkinti.