3 Moteriški kvepalai Antonio Banderas Blue Seduction Woman 50ml EDT kaina Palikite atsiliepimą Palikite atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. nuo 11.99 € nuo 0.24 €/ml. Žiūrėti kainas (16) Dalintis Dalintis Facebook Dalintis Messenger Kopijuoti nuorodą
POPULIARIAUSI Antonio Banderas _8360070 Antonio Banderas Blue Seduction For Women Edt 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 11.99 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction For Women, 50 ml 14.29 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction EDT moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 14.29 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Banderas Blue Seduction Eau De Toilette 50 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 15.85 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS PAGAL KAINĄ Antonio Banderas _8360070 Antonio Banderas Blue Seduction For Women Edt 50ml Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo 11.99 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Lizingas be pabrangimo Antonio Banderas Blue Seduction For Woman EDT kvepalai moterims - 50 ml. Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 11.99 € 0.24 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas 10.05-10.06 d. Nemokamas pristatymas nuo 99 €. Gali mokėti atsiimant Prist. 10.05-10.06 d Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Antonio Banderas „Mėlyna Seduction“ moterims skirtas tualetinis vanduo purškiamas 50 ml Galima mokėti atsiimant 12.57 € 0.25 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Vyriški kvepalai, Antonio Banderas Blue Seduction For Women EDT 50ml Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant 13.60 € 0.27 €/ml. Peržiūrėti Pristatymas Lietuvoje: 5-9 d.d. 5-9 d.d. Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas Blue Seduction For Women Tualetinis vanduo 50ml Galima mokėti atsiimant 14.00 € 0.28 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction For Women, 50 ml 14.29 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction For Women, 50 ml 14.29 € 0.29 €/ml. Peržiūrėti Tualetinis vanduo Antonio Banderas Blue Seduction EDT moterims 50 ml *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant 14.29 € * 0.29 €/ml. Peržiūrėti *Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Įprasta kaina 19.99 € Atsiimk rytoj Galima mokėti atsiimant Antonio Banderas Blue Seduction for Woman EDT 50ml kvepalai moterims 5-9 d.d. 14.84 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti 5-9 d.d. Antonio Banderas Blue Seduction for Women EDT tualetinis vanduo moterims, 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 15.10 € 0.30 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas Banderas Blue Seduction Eau De Toilette 50 ml nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d 15.85 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti nauji KVEPALUSALA.LT namai 4-7 d.d Banderas Blue Seduction Eau De Toilette 50 ml Kvepalai 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS 15.85 € 0.32 €/ml. Peržiūrėti 4-7 d.d -3€ su kodu KAINOS Antonio Banderas Blue Seduction (EDT) Eau de Toilette for Women 50 ml 21.18 € 0.42 €/ml. Peržiūrėti Antonio Banderas Blue Seduction for Women EDT W 50 ml 21.80 € 0.44 €/ml. Peržiūrėti Banderas Blue Seduction for Her tualetinis vanduo moterims 50 ml * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 24.90 EUR. 2 - 5d.d. 22.41 € 0.45 €/ml. Peržiūrėti * Kaina galioja tik su kodu “flash”. Pilna kaina 24.90 EUR. 2 - 5d.d. Moteriškas kvapusis vanduo ANTONIO BANDERAS Blue Seduction 50 ml Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas 32.28 € 0.65 €/ml. Peržiūrėti Galima mokėti atsiimant Nemokamas pristatymas ŠIUO METU IŠPARDUOTA (1) Blue Seduction for Woman EDT 13.88 € 0.28 €/ml. Išparduota Informacija atnaujinta: 2026-10-04 09:48. Kainos tikrinamos kas 1-2 val. Dažnumas gali kisti dėl techninių priežasčių, todėl galimi laikini neatitikimai tarp Kainos.lt ir e. parduotuvėse rodomų kainų. Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000661238637, 0841106108159, 8411061081594, 8411061636206, 8411061982617 Produkto specifikacijos: Tūris (ml) 50 ml Koncentracija Tualetinis vanduo (EDT) Brūkšninis kodas 0000661238637, 0841106108159, 8411061081594, 8411061636206, 8411061982617 Palikite savo atsiliepimą Prekės įvertinimas Simbolių kiekis: 0 (min. 100, maks. 5000) Patvirtinu, kad prekę pirkau ar naudojau Paskelbti atsiliepimą Jūsų atsiliepimas gautas! Jis bus paviešintas po administracijos patvirtinimo. PANAŠIOS PREKĖS Moteriški kvepalai Antonio Banderas The Icon Supreme EDP 100 ml nuo 22.83 € 8 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Blue Seduction Wave EDT 100 ml 15.49 € 1 parduotuvė Peržiūrėti Antonio Banderas Her Secret Desire 80ml EDT nuo 17.85 € 11 parduotuvių Peržiūrėti Antonio Banderas Her Golden Secret 80ml EDT nuo 14.99 € 17 parduotuvių Peržiūrėti Antonio Banderas Her Secret Desire rinkinys: EDT 80 ml + purškiamas dezodorantas 150 ml nuo 20.85 € 6 parduotuvės Peržiūrėti Antonio Banderas Her Golden Secret EDT 30 ml nuo 6.94 € 14 parduotuvių Peržiūrėti West Aroma Climate EDP 100 ml nuo 12.00 € 2 parduotuvės Peržiūrėti Tommy Hilfiger Tommy Girl EDT 30ml nuo 12.00 € 19 parduotuvių Peržiūrėti